تمامی پرداخت های درگاه پی لاین مبلغ کارمزد به مبلغ کل اضافه میگردد

خدمات

لیست خدمات

وبمستر

خدمات وبمستر

فروشگاه

002.gif (468×60)

حضور پدافند هوایی در بیش از۳۷۰۰ هزار نقطه کشور

فناوری اطلاعات فارس :حضور پدافند هوایی در بیش از۳۷۰۰ هزار نقطه کشور

به گزارش روابط عمومی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص)، این مطلب را امیرسرتیپ فرزاد اسماعیلی در مراسم یادواره شهید باباخانی در شهرستان نطنز عنوان کرد و با تاکید بر اینکه هنوز روحیه دفاع مقدس در ملت ایران وجود دارد گفت: اگر مقام عظمای ولایت فقط لب تر کنند، دشمنان خبیث نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از اعمال ننگینشان، پشیمان خواهیم کرد.

وی ضمن اشاره به جنایات رژیم منحوس پهلوی، پیروزی ملت ایران در سال ۵۷ را، جبران همه ی تلخی های دوران ستم شاهی قلمداد کرد و گفت: حضور میلیونی ملت ایران در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ماه، نشان از پویایی انقلاب اسلامی دارد.

وی، ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت زهرا (س)، از دهه فجر به عنوان نماد وحدت بین رهبر معظم انقلاب «مد ظله» و ملت یاد کرد و گفت: مردم، خیانت های رژیم منحوس پهلوی را هیچ گاه از یاد نخواهند برد.

وی کودتای ۲۸ مرداد را یکی از هزاران خیانت بزرگ رژیم ستم شاهی به مردم شریف ایران قلمداد کرد و گفت: شیرینی پیروزی انقلاب اسلامی، باعث تسلای خاطر مردم شریف ایران شد به طوری که این اتفاق بزرگ و بی نظیر هیچ گاه از اذهان فراموش نخواهد شد. وی با بیان اینکه نوجوانان و جوانان امروز ، روزهای دفاع مقدس را درک نکرده اند گفت: ولی با این وجود، قداست دفاع مقدس و انقلاب اسلامی در باورهای آنها نهادینه شده است. وی حضور میلیونی مردم در مراسم ۲۲ بهمن ماه را گواهی بر ادعای خود خواند.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) ملت ایران را گزینه ی روی میز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و گفت: ما هیچ گاه با استکبار جهانی سر سازگاری نداشته و نخواهیم داشت. همچنین شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را که هر ساله و به مناسبت های مختلف در سطح کشور طنین انداز می شود را نمونه بارز این عدم سازش قلمداد کرد و گفت: جمله ی معروف حضرت امام خمینی (ره) که فرمودند: «آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند» نشان دهنده ی این است که انشاءالله و به حول و قوه الهی این انقلاب به کوری چشم دشمنانش پیش خواهد رفت و به دست صاحب اصلی آن یعنی حضرت ولی عصر (عج) سپرده خواهد شد.

امیر سرتیپ اسماعیلی، در ادامه با بیان اینکه همه ما بدهکار خون پاک شهدا هستیم گفت: همه ی مسئولین باید تلاش کنند که ارزیابی ملت و رهبر معظم انقلاب، خوب و قابل قبول باشد.

امیرفرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء(ص)در بخش دیگری از سخنرانی خود، به گزارشی از نتیجه فعالیت های قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) پرداخت و گفت: به گزارش eko آسمان ایران به عنوان امن ترین آسمان منطقه شناخته شد تا جایی که امروز حجم پرواز هواپیماهای عبوری از فراز کشورمان از مرز ۱۸۰۰ پرواز در روز گذشته است.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) در ادامه چنین امنیتی را نشاندهنده ی قدرت ملت ایران قلمداد کرد و گفت: هم اکنون پدافند هوایی با قدرت در بیش از۳۷۰۰ نقطه کشور حضور دارد و اجازه ی کوچکترین تعرضی را به دشمنان نخواهد داد.


بهمن ۲۷ام, ۱۳۹۵ | 23 views | دسته: پلیس، خبر
002.gif (468×60)

مهندس مرادی

مهندس مرادی

محمود رضا مرادی هستم - از سال 78 فعالیت خود را در حوزه رایانه آغاز کردم در حال حاضر یکی از نویسندگان پایگاه فناوری اطلاعات فارس می باشم
آخرین مطالب ارسالی