تمامی پرداخت های درگاه پی لاین مبلغ کارمزد به مبلغ کل اضافه میگردد

خدمات

لیست خدمات

وبمستر

خدمات وبمستر

فروشگاه

002.gif (468×60)

ایران هاب تولید خودروهای فرانسوی در منطقه می‌شود

فناوری اطلاعات فارس :ایران هاب تولید خودروهای فرانسوی در منطقه می‌شود

یک مدیر ارشد شرکت پژوسیتروئن اعلام کرده است: این گروه خودروسازی فرانسوی در مواجهه با موضع خصمانه دولت دونالد ترامپ، به سرمایه‌گذاری در تولید ایرانی ادامه می‌دهد و تولیدش را افزایش خواهد داد. ژان کریستف کمار، مدیر منطقه خاورمیانه گروه پژوسیتروئن پیش از این گفته بود این شرکت در زمینه تولید خودروهای پژو در ایران و صادرات آن به بازارهای دیگر متعهد خواهد بود.

به گفته کمار، تعهد پژوسیتروئن، صادرات ۳۰درصد خودروهای تولید شده در ایران به بازارهای دیگر است و ایران هاب صادراتی پژو در منطقه خواهد شد. مدیر منطقه خاورمیانه گروه پژوسیتروئن، اعلام کرده بود: فراموش نکنید که ما و ایران‌خودرو در قالب یک شرکت مشترک (ایکاپ) فعالیت می‌کنیم و طبیعی است ما هم به‌عنوان سهامدار این شرکت به‌دنبال سودآوری از آن باشیم از این‌رو می‌خواهیم با کاهش هزینه‌ها، امکان صادرات خودروهای تولیدشده در ایران به بازارهای منطقه را فراهم کنیم.

قائم‌مقام ارشد خودروسازی رنو فرانسه نیز در اظهارنظری جداگانه گفته بود: رنو می‌خواهد ایران را به پایگاه تولیدی خود تبدیل کند. برنارد کمبیه، در چهارمین همایش بین‌المللی خودرو، با اشاره به اینکه ۳۷ درصد از فروش رنو در سال گذشته متعلق به آفریقا و خاورمیانه و هند بوده است، فروش خوب این شرکت در ایران را مدیون همکاری شرکای خود عنوان کرده بود. این شرکت نیز طبق قواعدی که وزارت صنعت، معدن و تجارت برای قراردادهای خودروسازان ایرانی با طرف‌های خارجی تعریف کرده، موظف است ۳۰درصد از خودروهای تولیدی خود در ایران را به بازار خارجی صادر کند.

«لورنس ون‌ دن اکر» قائم‌مقام رنو در حوزه طراحی محصول نیز اخیرا از احتمال ایجاد مرکز طراحی این خودروساز فرانسوی در ایران خبر داده است. به گفته او شرکت رنو هم‌اکنون در حال مطالعه برای بازار ایران و امکان‌سنجی درباره ایجاد مرکز طراحی خود در این کشور است.


بهمن ۲۷ام, ۱۳۹۵ | 23 views | دسته: تازه ها IT
002.gif (468×60)

مهندس مرادی

مهندس مرادی

محمود رضا مرادی هستم - از سال 78 فعالیت خود را در حوزه رایانه آغاز کردم در حال حاضر یکی از نویسندگان پایگاه فناوری اطلاعات فارس می باشم
آخرین مطالب ارسالی