تمامی پرداخت های درگاه پی لاین مبلغ کارمزد به مبلغ کل اضافه میگردد

خدمات

لیست خدمات

وبمستر

خدمات وبمستر

فروشگاه

002.gif (468×60)

۵ شرکت، آماده عرضه در بورس شدند

فناوری اطلاعات فارس :۵ شرکت، آماده عرضه در بورس شدند

اسماعیل درگاهی، مدیر پذیرش بورس تهران در این زمینه گفت: در جلسات آتی تقاضای پذیرش شرکت ملی نفتکش ایران، لیزینگ پارسیان، ‌های‌وب و شرکت‌های دیگر به تناسب آمادگی پرونده پذیرش مطرح خواهد شد.به گفته وی هم‌اکنون ۵شرکت گروه صنعتی مینو، ترانسفورماتور توزیع زنگان، پالایش نفت جی، فولاد کاوه جنوب کیش و نیز تأمین سرمایه امید که درج نماد در بورس را پشت سر گذاشته‌اند، در نوبت عرضه در بورس قرار دارند که با کسب نظر سازمان بورس و اوراق بهادار و نیز اراده سهامدار عمده با عنایت به شرایط بازار، امکان عرضه دارند.

درگاهی افزود: به‌پرداخت ملت هم جزو شرکت‌هایی است که اراده برای عرضه آن از سوی سهامدار عمده وجود دارد، با وجود این با عنایت به اینکه عملیات درج آن نهایی نشده است، تکمیل مدارک و درج نماد در اولویت قرار دارد. وی افزود: بدیهی است پس از درج نماد و افشای کامل اطلاعات در سامانه کدال، با لحاظ شرکت‌های متعدد آماده عرضه (ذکر شده در بالا) و لزوم انجام اقدامات بعد از درج، بورس تهران نسبت به ارائه مجوز عرضه برای شرکت مذکور اقدام خواهد کرد.

درگاهی ادامه داد: شرکت سرمایه‌گذاری برق و انرژی غدیر با بیش از ۲۱شرکت زیرمجموعه در زمینه سرمایه‌گذاری در طرح‌های نیروگاهی و نیز سوآپ برق و گاز با کشورهای همسایه ازجمله ترکمنستان و آذربایجان فعالیت دارد و یکی از هلدینگ‌های بزرگ صنعت برق کشور محسوب می‌شود. سهامدار عمده این شرکت، شرکت سرمایه‌گذاری غدیر است که پس از انجام اقدامات مربوط به درج نماد و افشای اطلاعات الزامی در سامانه کدال، زمینه عرضه سهام شرکت فراهم خواهد شد.

وی با بیان اینکه شرکت مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر با شرکت فرعی در زمینه سرمایه‌گذاری در شرکت‌های تولید مواد شوینده و بهداشتی ازجمله هلدینگ‌های بزرگ شوینده و بهداشتی کشور است، گفت: از شرکت‌های شاخص این صنعت می‌توان به پاکسان، گلتاش و شوینده بهشهر اشاره کرد.

شرکت‌های این گروه با سهم بازار قابل توجه در زمینه تولید پودر، صابون، شامپو، خمیردندان و سایر محصولات شوینده و نیز مواداولیه صنعت بهداشتی فعالیت دارد. درگاهی تصریح کرد: شرکت سرمایه‌گذاری کارکنان گروه مپنا هم با سرمایه ۱۵۰۰میلیارد ریال به‌عنوان شرکت سرمایه‌گذاری وابسته به گروه مپنا، در زمینه سرمایه‌گذاری در اوراق بهادار فعالیت دارد که با انجام الزامات تعیین شده از سوی هیأت پذیرش و نیز گزارشگری روی سامانه کدال، امکان درج و در نهایت عرضه خواهد داشت.


بهمن ۲۷ام, ۱۳۹۵ | 23 views | دسته: تازه ها IT
002.gif (468×60)

مهندس مرادی

مهندس مرادی

محمود رضا مرادی هستم - از سال 78 فعالیت خود را در حوزه رایانه آغاز کردم در حال حاضر یکی از نویسندگان پایگاه فناوری اطلاعات فارس می باشم
آخرین مطالب ارسالی