تمامی پرداخت های درگاه پی لاین مبلغ کارمزد به مبلغ کل اضافه میگردد

خدمات

لیست خدمات

وبمستر

خدمات وبمستر

فروشگاه

002.gif (468×60)

برای توسعه پیشرانه‌های دریایی باید از انرژی هسته‌ای استفاده کنیم

فناوری اطلاعات فارس :برای توسعه پیشرانه‌های دریایی باید از انرژی هسته‌ای استفاده کنیم

سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقان روز سه شنبه در اولین همایش پیشرانه های دریایی با تاکید بر اینکه باید متناسب با توسعه پیشرانه ها به سمت کاهش عوارض زیست محیطی نیز پیش برویم ، افزود: در این ارتباط باید با حرکت در مسیر صحیح طوری برنامه ریزی کنیم تا از صنایع در اختیار به چندین شکل ممکن بهره گیری کنیم.

وی با بیان اینکه پیشرانه ها باید از چندین حوزه مورد توجه قرار گیرد،‌ تصریح کرد: باید با قدرت و قابلیت مانور و حرکت در مسیر مشخص و اتکا به داشته های داخلی گام ها را محکم تر برداشت تا به آنچه می خواهیم دست پیدا کنیم.

سردار دهقان با تاکید بر اینکه باید با تثبیت دستاوردها و بهره مندی از آن در مسیر صحیح حرکت کنیم، گفت: در این خصوص اولین و مهمترین گام و عامل انجام در هر کاری، عزم و اراده است.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به اینکه در برنامه ریزی ها باید به نقطه شروع و پایان اندیشه شود، گفت: اگر طوری برنامه ریزی کنیم که ندانیم به کجا خواهیم رفت اتفاق خاصی نخواهد افتاد در حالی که در مقابل باید در هر حوزه ای هدفی مشخص را دنبال کنیم تا آن حرکت معنا پیدا کند.

سردار دهقان تصریح کرد: هر کار یا هر فعلی در هر حوزه و علمی دانش و الزامات خاص خودش را می طلبد و ما نمی توانیم بی اهمیت به آن الزامات به هدف برسیم.

وی اظهار داشت: ما باید قادر باشیم تا مراحل مختلف را خوب شناسایی و مدیریت کنیم تا بتوانیم در هر مقطعی از کار فرایند آن کار را ببینیم.

وزیر دفاع با بیان اینکه قبل از هر کاری باید به زیر ساخت ها توجه شود، گفت: تا زمانی که زیر ساخت ها را توسعه ندهیم و در این زمینه متناسب با آنچه که می خواهیم حرکت کنیم نمی توانیم به آنچه که می خواهیم دست پیدا کنیم.

وی با تاکید بر اینکه در این ارتباط کم توجهی به نیازها و منابع مالی و اعتباری در طی ادامه مسیر مشکل ساز خواهد شد، گفت: همین امر با توجه به نیاز بازار و مشتری به دلیل فشارهای موجود و عدم پاسخگویی به موقع می تواند مشکل ساز باشد.

وی با طرح این سوال که، با توجه به نعمت خدادادی دریا و این همه مرز دریایی چقدر توانسته ایم استفاده کنیم ، افزود: واقعا باید اندیشه شود که چه دلایلی منجر به این شده که بعد از گذشت ۳۸ سال از حاکمیت به آنچه که خواسته ایم نتوانسته ایم دست پیدا کنیم.


بهمن ۲۸ام, ۱۳۹۵ | 10 views | دسته: پلیس، خبر
002.gif (468×60)

مهندس مرادی

مهندس مرادی

محمود رضا مرادی هستم - از سال 78 فعالیت خود را در حوزه رایانه آغاز کردم در حال حاضر یکی از نویسندگان پایگاه فناوری اطلاعات فارس می باشم
آخرین مطالب ارسالی