تمامی پرداخت های درگاه پی لاین مبلغ کارمزد به مبلغ کل اضافه میگردد

خدمات

لیست خدمات

وبمستر

خدمات وبمستر

فروشگاه

002.gif (468×60)

دشمن درصدد تهی کردن جوانان از دین است

فناوری اطلاعات فارس :دشمن درصدد تهی کردن جوانان از دین است

سردار سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب پرور روز چهارشنبه در کنگره ملی همفکری آینده سازان انقلاب اسلامی بسیج دانش آموزی افزود: دانش آموزان بسیجی آینده سازان کشور و بیمه کنندگان انقلاب و نظام اسلامی هستند.

وی اظهار داشت: مردم ما در تمامی عرصه ها پای نظام و انقلاب بوده و هستند زیرا این مردم درس گرفته مکتب حضرت زهرا (س) هستند.

وی با بیان اینکه دشمن برای نفوذ از ترفندها و راههای مختلف استفاده می کند ، گفت: دشمنانان این نظام مقدس و الهی به این نتیجه رسیده اند که با جنگ نرم و نفوذ ار طریق مسایل فرهنگی وارد خانه های ما شوند.

وی با تاکید بر اینکه حاکمیت ما از نوع دینی بر جامعه است و دشمن این مهم را قبول ندارد، تصریح کرد: اگر دین از مردم و جامعه گرفته شود آمریکا و دشمنان ما به رسیده اند که البته این طور نخواهد شد و نا امید خواهد شد.

وی خطاب به مسولان فرهنگی و آموزش و پرورش گفت: اگر دشمن بخواهد و بتوانند هر کاری انجام دهند پس ما چیکاره هستیم.
سردار غیب پرور اظهار داشت : حضرت امام (ره) انقلابی را رهبری کردند که این انقلاب تمامی فرمول های عالم را بر هم زد که باید قدردان آن باشیم.

وی تاکید کرد : ملت ایران دارای یک هویت خوب و دین اسلام است و اگر می خواهیم انقلاب و نظام را حفظ کنیم باید هویت خودمان را بشناسیم.

وی خاطر نشان کرد: بسیجیان باید در مقابل کسانی که می خواهند به ارزشهای دینی در قالب مسایل فرهنگی، سیاسی و حتی اقتصادی خدشه وارد نمایند، ایستادگی کنند.

سردار سرتیپ پاسدار غیب پرور گفت: یکی از راههای مقابله با اینگونه مسایل این است که دانش آموزان بسیجی باید در شبکه های مجازی نیز حرف برای گفتن داشته باشند.


بهمن ۲۸ام, ۱۳۹۵ | 14 views | دسته: پلیس، خبر
002.gif (468×60)

مهندس مرادی

مهندس مرادی

محمود رضا مرادی هستم - از سال 78 فعالیت خود را در حوزه رایانه آغاز کردم در حال حاضر یکی از نویسندگان پایگاه فناوری اطلاعات فارس می باشم
آخرین مطالب ارسالی