تمامی پرداخت های درگاه پی لاین مبلغ کارمزد به مبلغ کل اضافه میگردد

خدمات

لیست خدمات

وبمستر

خدمات وبمستر

فروشگاه

002.gif (468×60)

فیلم‌های نامزد اسکار ۲۰۱۷ | ورود (Arrival)

فناوری اطلاعات فارس :فیلم‌های نامزد اسکار ۲۰۱۷ | ورود (Arrival)

ورود به عنوان یک فیلم علمی – تخیلی برداشت و نگاهی  اقتباسی از داستان کوتاه داستان زندگی تو به قلم تد چیانگاست. از بازیگران آن می‌توان به ایمی آدامز، جرمی رنر، فارست ویتاکر و مایکل استلبرگ اشاره کرد.

فیلم‌برداری ورود از ۷ ژوئن ۲۰۱۵ در مونترآل، کبک آغاز شد و نخستین نمایش آن در  ۱ سپتامبر ۲۰۱۶ در طی جشنواره فیلم ونیز بود.

این فیلم در تاریخ ۱۱ نوامبر ۲۰۱۶ توسط پارامونت پیکچرز در ایالات متحده اکران شد. ورود با استقبال خوب منتقدان همراه بوده است. ورود نامزد هشت جایزه اسکار از جمله بهترین فیلم و بهترین کارگردانی در سال ۲۰۱۷ شده است.

لوییس( امی آدامز) ، زبان‌شناس،به تنهایی زندگی میکند دور از خانواده اش،او روانه کلاس درس در دانشگاه می‌شود ولی یکی از دانشجویان از او می‌خواهد که تلویزیون را روشن کند. همه شبکه‌ها در حال پخش گزارش دربارهٔ دوازده سفینه فضایی در نقاط گوناگون دنیا هستند. همان شب از ارتش آمریکا با لوییس تماس می‌گیرند و از او می‌خواهد برای تماس برقرارکردن با موجودات این سفینه‌ها با آنها همکاری کند.

لوییس در کمپ ارتش با یک فیزیکدان به نام ایان آشنا می‌شود. آنها در سفینه با دو موجود هفت پا مواجه می‌شوند که زبان و الفبای خاص خود را دارند که کسی از آن سر درنمی‌آورد. لوییس تلاش می‌کند علایم آنها را که مانند جوهر از پاهایشان افشانده می‌شود را رمز گشایی کند…

فیلم‌های نامزد اسکار هشتادو نهم


بهمن ۲۹ام, ۱۳۹۵ | 33 views | دسته: هنر
002.gif (468×60)

مهندس مرادی

مهندس مرادی

محمود رضا مرادی هستم - از سال 78 فعالیت خود را در حوزه رایانه آغاز کردم در حال حاضر یکی از نویسندگان پایگاه فناوری اطلاعات فارس می باشم
آخرین مطالب ارسالی