تمامی پرداخت های درگاه پی لاین مبلغ کارمزد به مبلغ کل اضافه میگردد

خدمات

لیست خدمات

وبمستر

خدمات وبمستر

فروشگاه

002.gif (468×60)

ناو گروه ۴۵ نیروی دریایی ارتش در بندر صلاله عمان پهلو گرفت

فناوری اطلاعات فارس :ناو گروه ۴۵ نیروی دریایی ارتش در بندر صلاله عمان پهلو گرفت

به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، ناوگروه ۴۵ نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در راستای انجام ماموریت‌ در آب‌های آزاد و بین ‌المللی و پس از بازگشت ناوگروه ۴۴نداجا، در روزهای گذشته راهی خلیج عدن شده است.

این ناوگروه که متشکل از ناوشکن نقدی و ناو پشتیبانی تُنب است، قرار است در خلیج عدن و تنگه باب المندب به حفاظت از کشتی‌های تجاری کشورمان بپردازد، هم‌اکنون در بندر صلاله در سواحل عمان پهلو گرفته و به‌زودی راهی تنگه استراتژیک باب المندب و خلیج عدن خواهد شد.

این نخستین ماموریت بین‌المللی ناوشکن جمهوری اسلامی ایرانی – نقدی، پس از گذراندن یک دوره تعمیرات اساسی توسط متخصصان کشورمان و الحاق مجدد به ناوگان جنوب نداجا است.

پیش از این، ناوگروه ۴۴ نیروی دریایی ارتش با شکستن رکورد دریانوردی ناوهای ایرانی، پس از ۵ ماه ماموریت و حضور در آب‌های شرقی اقیانوس اطلس، در باب المندب و خلیج عدن حضور داشت و از کشتی‌های تجاری و نفت‌کش‌های کشورمان در برابر دزدی‌های دریایی، حفاظت می‌کرد.


اسفند ۲۴ام, ۱۳۹۵ | 8 views | دسته: پلیس، خبر
002.gif (468×60)

مهندس مرادی

مهندس مرادی

محمود رضا مرادی هستم - از سال 78 فعالیت خود را در حوزه رایانه آغاز کردم در حال حاضر یکی از نویسندگان پایگاه فناوری اطلاعات فارس می باشم
آخرین مطالب ارسالی