تمامی پرداخت های درگاه پی لاین مبلغ کارمزد به مبلغ کل اضافه میگردد

خدمات

لیست خدمات

وبمستر

خدمات وبمستر

فروشگاه

002.gif (468×60)

آمادگی نیروهای مسلح برای مشارکت در طرح بیابان‌زدایی

فناوری اطلاعات فارس :آمادگی نیروهای مسلح برای مشارکت در طرح بیابان‌زدایی

به گزارش مرکز ارتباطات و تبلیغات دفاعی ستادکل نیروهای مسلح، سردارسرتیپ پاسدار سید مسعود جزایری با اشاره به عزم نیروهای مسلح برای مشارکت در طرح مقابله با ریزگردها در خوزستان افزود: در این زمینه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج با تشکیل گروه های جهادی آمادگی خود را برای کمک به دولت درامر بیابان زدایی اعلام کرده اند.

وی به تفاهم سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان با اداره کل منابع طبیعی این استان برای بیابان زدایی در چهارهزار هکتار از بحرانی ترین کانون‌های ریز گرد در جنوب شرق اهواز اشاره کرد و افزود: چنانچه سایر دستگاههای مربوطه همکاری کنند و توان لجستیکی خود را بکار گیرند، در سال ۹۶ شاهد اتفاقات مبارکی در این زمینه خواهیم بود.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح توضیح داد: در این راستا طراحی و برنامه ریزی سپاه و بسیج برای بهره گیری از آحاد مردم و اقدامات جهادی و انقلابی برای بیابان زدایی انجام شده است.

سردار جزایری اضافه کرد: خوشبختانه همه سپاه‌های استانی سراسر کشور آمادگی خود را برای مشارکت در این اقدام ملی اعلام کرده‌اند و قرارگاه شهدای مدافع حرم استان خوزستان برای هماهنگی در ایفای این مسئولیت در این زمینه راه اندازی شده است.


اسفند ۲۵ام, ۱۳۹۵ | 9 views | دسته: پلیس، خبر
002.gif (468×60)

مهندس مرادی

مهندس مرادی

محمود رضا مرادی هستم - از سال 78 فعالیت خود را در حوزه رایانه آغاز کردم در حال حاضر یکی از نویسندگان پایگاه فناوری اطلاعات فارس می باشم
آخرین مطالب ارسالی