تمامی پرداخت های درگاه پی لاین مبلغ کارمزد به مبلغ کل اضافه میگردد

خدمات

لیست خدمات

وبمستر

خدمات وبمستر

فروشگاه

002.gif (468×60)

آخرین وضعیت سوخت‌رسانی در ایام نوروز

فناوری اطلاعات فارس :آخرین وضعیت سوخت‌رسانی در ایام نوروز

عباس کاظم‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد میزان ذخیره بنزین در ایام نوروز اظهار کرد: انبارها با یکدیگر مرتبط هستند و نمی‌توان گفت چقدر بنزین در کدام انبار موجود است. درواقع میزان ذخایر در مقایسه با سال‌های قبل و با نگاهی که به رشد مصرف و میزان تقاضا مطلوب است اما چون ذخیره ما در کل کشور محدود به نقطه خاصی نیست و به صورت شناور عمل می‌کند، نسبت به تقاضای هر استان و بر اساس پذیرش مسافر توزیع متوازنی صورت گرفته است.

وی ادامه داد: ذخیره بنزنی بر اساس عرف مصرف سنواتی استان‌هایی که مسافرپذیری بیشتری دارند صورت گرفته اما قناعت به ذخیره موجود نمی‌کنیم، استان‌ها به خطوط لوله متصل هستند و از طریق نفت‌کش هم می‌توان به آن‌ها سوخت‌رسانی کرد. بنزینی که در ایام نوروز در کلان شهرها توزیع می‌شود یورو ۴ است.

مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران ادامه داد: با توجه به افزایش تعداد خودروها و افزایش تعداد سفرها پیش‌بینی می‌شود میزان مصرف بنزین در نوروز امسال بیشتر از سال‌های گذشته باشد.

وی در ادامه گفت: در زمینه CNG هم مشکلی وجود ندارد و تجهیزات هم به روز است.


اسفند ۲۶ام, ۱۳۹۵ | 17 views | دسته: تازه ها IT
002.gif (468×60)

مهندس مرادی

مهندس مرادی

محمود رضا مرادی هستم - از سال 78 فعالیت خود را در حوزه رایانه آغاز کردم در حال حاضر یکی از نویسندگان پایگاه فناوری اطلاعات فارس می باشم
آخرین مطالب ارسالی