تمامی پرداخت های درگاه پی لاین مبلغ کارمزد به مبلغ کل اضافه میگردد

خدمات

لیست خدمات

وبمستر

خدمات وبمستر

فروشگاه

002.gif (468×60)

وابستگان نظامی ۲۷ کشور از مناطق عملیاتی جنوب بازدید می‌کنند

فناوری اطلاعات فارس :وابستگان نظامی ۲۷ کشور از مناطق عملیاتی جنوب بازدید می‌کنند

به گزارش تسنیم، امیر علی ظریفی‌یگانه فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب غرب نیروی زمینی ارتش در نشست با وابستگان نظامی ۲۷ کشور دوست در محل لشکر ۹۲ زرهی اهواز اظهار داشت: بازدید از یادمان شهدا و مناطق عملیاتی خوزستان از جمله برنامه‌هایی است که برای وابستگان نظامی کشورهای دوست در یک سفر دو روزه برنامه ریزی شده و امید است در این سفر این میهمانان ویژه با رشادت‌های شهدای دوران دفاع مقدس بیشتر آشنا شوند.

وی افزود: دوران دفاع مقدس حادثه عظیمی در تاریخ بود که درس رشادت، ایستادگی و ایثار را برای ما به یادگار گذاشت و مناطق عملیاتی نیز یادگار این دوران مقدس است که راهیان نور از سراسر کشور و همچنین گردشگران خارجی را به این مناطق می کشاند.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب غرب نیروی زمینی ارتش ادامه داد: در جای جای خوزستان آثار دوران دفاع مقدس به چشم می‌خورد و این مناطق عملیاتی برای ما تداعی کننده رشادت‌های بزرگ مردانی است که با نثار جان خود درس ایستادگی و مقاومت را به ما آموختند.

امیر ظریفی‌یگانه تصریح کرد: لشکر ۹۲ زرهی استان در دوران دفاع مقدس نقش برجسته‌ای را ایفا کرد و طرح ریزی عملیات شکست حصر سوسنگرد نیز در محل لشکر۹۲ زرهی اهواز انجام شد.

وی تصریح کرد: اقتدار، امنیت و آرامش کنونی نظام اسلامی به برکت خون پاک شهدایی است که هشت سال در جبهه‌های حق علیه باطل از خاک این مرز و بوم حراست کردند.


اسفند ۲۷ام, ۱۳۹۵ | 17 views | دسته: پلیس، خبر
002.gif (468×60)

مهندس مرادی

مهندس مرادی

محمود رضا مرادی هستم - از سال 78 فعالیت خود را در حوزه رایانه آغاز کردم در حال حاضر یکی از نویسندگان پایگاه فناوری اطلاعات فارس می باشم
آخرین مطالب ارسالی