تمامی پرداخت های درگاه پی لاین مبلغ کارمزد به مبلغ کل اضافه میگردد

خدمات

لیست خدمات

وبمستر

خدمات وبمستر

فروشگاه

002.gif (468×60)

خودروی داخلی در جاده سنگلاخ بی‌کیفیتی

فناوری اطلاعات فارس :خودروی داخلی در جاده سنگلاخ بی‌کیفیتی

بدان معنا که تمامی خودروهای این گروه شامل سایپا ۱۳۱، سایپا ۱۱۱، سایپا ۱۳۲ و تیبا در پایین‌ترین سطح کیفی ممکن قرار داشته و تنها یک ستاره در آسمان ۵ستاره کیفیت دارند. در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان نیز تنها ساندرو توانسته ۴ستاره کیفی را کسب کند.

خودروهای پارس تندر، تندر‌۹۰ پارس‌خودرو، تندر ۹۰ اتوماتیک، تندر‌۹۰ ایران خودرو، پژو ۲۰۶ و پژو ۲۰۶ صندوق‌دار نیز ۳ستاره از ۵ستاره کیفی را کسب کرده‌اند. همچنین خودروهای نیو ام‌وی‌ام ۳۱۵ و دنا نیز دارای ۲ستاره کیفی بوده و بقیه خودروهای قرار گرفته در این گروه شامل پژو پارس، پژو ۴۰۵ خراسان، سمند تبریز، ام‌وی‌ام S110 و تیبا هاچ‌بک در پایین‌ترین سطح کیفی ممکن قرار داشته و تنها یک ستاره از ۵ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۵۰ تا ۷۵ میلیون تومان ۳خودروی آریزو ۵، چانگان CS35 و برلیانس H330 سه ستاره از ۵ستاره کیفی را کسب کرده‌اند. ۲خودروی جک J5 و آریو نیز دارای ۲ستاره کیفی هستند. دیگر خودروهای قرار گرفته در این گروه شامل ام‌وی‌ام ۵۵۰ و لیفان X60 نیز در پایین‌ترین سطح کیفی ممکن قرار داشته و تنها یک ستاره از ۵ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۷۵ تا ۱۰۰‌میلیون تومان نیز سراتو ۴ ستاره کیفی را کسب کرده است. تیگو ۵ نیز ۳ستاره و جک S5 دو ستاره از ۵ستاره کیفی را کسب کرده و در گروه خودروهای با سطح قیمتی بالاتر از ۱۰۰‌میلیون تومان نیز دو خودروی نیو مزدا‌۳ و سوزوکی گراند ویتارا دارای ۴ستاره از ۵ستاره کیفی هستند.

  • ساز ناکوک گرانی خودروهای داخلی

جدیدترین گزارش‌های ارزشیابی کیفی خودروهای داخلی در حالی از نبود بهبود مشهودی در کیفیت تولید و عرضه این خودروها حکایت دارد که علاوه بر مطرح شدن زمزمه‌های ارائه درخواست افزایش رسمی قیمت خودروهای داخلی به شورای رقابت، خودروسازان از ابتدای سال ۹۵با اعمال مجوزهای سال گذشته شورای رقابت برای افزایش قیمت، حذف برخی تخفیف‌ها و افزایش قیمت محصولات خود با استناد به رشد هزینه‌های بیمه شخص ثالث و شماره‌گذاری اقدام به گرانی ۱۰۰هزار تا حدود ۲میلیون تومانی محصولات خودکرده‌اند.

این افزایش قیمت‌ها در شرایطی صورت می‌گیرد که رشد ۲۷درصدی تیراژ تولید خودروهای داخلی در سال ۹۵نیز تأثیری بر کاهش هزینه تمام‌شده تولید خودروهای داخلی به‌دلیل بهره‌وری پایین نداشته و بنابر بر آمارهای دولت نرخ تورم نیز سیر نزولی داشته است. از سوی دیگر در فرمول دستورالعمل قیمت‌گذاری شورای رقابت تیراژ تولید، نرخ رشد بهره‌وری و تورم بخشی ازجمله عوامل اصلی تعیین قیمت خودروهای داخلی است.


فروردین ۲۹ام, ۱۳۹۶ | 3 views | دسته: تازه ها IT
002.gif (468×60)

مهندس مرادی

مهندس مرادی

محمود رضا مرادی هستم - از سال 78 فعالیت خود را در حوزه رایانه آغاز کردم در حال حاضر یکی از نویسندگان پایگاه فناوری اطلاعات فارس می باشم
آخرین مطالب ارسالی