تمامی پرداخت های درگاه پی لاین مبلغ کارمزد به مبلغ کل اضافه میگردد

خدمات

لیست خدمات

وبمستر

خدمات وبمستر

فروشگاه

002.gif (468×60)

سه‌شنیه ۲۹ فروردین | طلای جهانی در مرز ۱۲۸۵ دلار ایستاد

فناوری اطلاعات فارس :سه‌شنیه ۲۹ فروردین | طلای جهانی در مرز ۱۲۸۵ دلار ایستاد

به گزارش ایسنا، هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات سه‌شنبه ۲۹ فروردین‌ماه بازار سنگاپور تغییر چندانی نداشت و در ۱۲۸۳.۹۶ دلار ایستاد، در حالی که در معاملات روز دوشنبه تا رکورد ۱۲۹۵.۴۲ دلار صعود کرده بود.

در بازار نیویورک، هر اونس طلا برای تحویل در ژوئن ۰.۵ درصد کاهش یافت و به ۱۲۸۵.۵۰ دلار رسید. بهای معاملات این بازار روز دوشنبه ۳.۴۰ دلار افزایش یافته و در ۱۲۹۱.۹۰ دلار بسته شده بود.

شرکت “پرستیژ اکونومیکس” پیش‌بینی کرد طلا تحت تاثیر ضعیف شدن ارزش دلار و اُفت بازارهای سهام در بحبوحه ریسکهای ژئوپلیتیکی افزایش قیمت بیشتری پیدا خواهد کرد.

طلا از ابتدای سال میلادی جاری تاکنون ۱۱ درصد رشد کرده که تا حدودی تحت تاثیر ابهام در سیاستهای اقتصادی و مالی دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا و افزایش ریسکهای ژئوپلیتیکی بوده است.

بر اساس گزارش رویترز، مناظره بر سر آزمایش‌های هسته‌ای و موشکی کره شمالی با سفر روز گذشته مایک پنس، معاون رییس جمهور آمریکا به کره جنوبی بالا ماند. وی به کره شمالی هشدار داد که حملات نظامی اخیر آمریکا در سوریه و افغانستان نشان داد عزم دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا نباید مورد پرسش قرار گیرد، اما پیونگ یانگ وعده داد به آزمایش‌های موشکی و هسته‌ای خود ادامه خواهد داد.

به گفته تحلیلگران، طلا در مقطع کنونی که به دلیل افزایش تنش‌های ژئوپلتیکی و نگرانی‌ها نسبت به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری فرانسه، تقاضا برای دارایی‌های امن افزایش پیدا کرده، تقریبا جذاب مانده است. از سوی دیگر جشنواره هندی آکشای تریتیا که اواخر آوریل برگزار می‌شود، از تقاضا برای طلا و بالطبع آن قیمت این فلز ارزشمند حمایت خواهد کرد.

در بازار سایر فلزات ارزشمند، هر اونس نقره برای تحویل فوری ۰.۱ درصد افزایش یافت و به ۱۸.۴۰ دلار رسید. بهای معاملات این فلز روز دوشنبه به ۱۸.۶۴۹ دلار صعود کرده بود که بالاترین قیمت در پنج ماه گذشته بود. هر اونس پلاتین برای تحویل فوری با ۰.۳ درصد افزایش، در ۹۸۲.۵۰ دلار ایستاد و هر اونس پالادیوم با ۰.۳ درصد کاهش، به ۷۸۵.۹۵ دلار رسید.


فروردین ۲۹ام, ۱۳۹۶ | 10 views | دسته: تازه ها IT
002.gif (468×60)

مهندس مرادی

مهندس مرادی

محمود رضا مرادی هستم - از سال 78 فعالیت خود را در حوزه رایانه آغاز کردم در حال حاضر یکی از نویسندگان پایگاه فناوری اطلاعات فارس می باشم
آخرین مطالب ارسالی