تمامی پرداخت های درگاه پی لاین مبلغ کارمزد به مبلغ کل اضافه میگردد

خدمات

لیست خدمات

وبمستر

خدمات وبمستر

فروشگاه

002.gif (468×60)

دی‌کاپریو به ملاله یوسف‌زی تبریک گفت | واکنش‌ها به این پیام

فناوری اطلاعات فارس :دی‌کاپریو به ملاله یوسف‌زی تبریک گفت | واکنش‌ها به این پیام

به گزارش مهر به نقل از آسوشیتدپرس، ملاله یوسف‌زی جوان‌ترین پیام‌آور صلح شد که بالاترین افتخاری است که از سوی سازمان دیده‌بان برای یک دوره ۲۲ ساله به فردی تعلق می‌گیرد.

دی کاپریو در پیامی توییتری تبریک خود را به این مناسبت اعلام کرد.

در عین حال که دی کاپریو این توییت را خطاب به ملاله نوشت خود این توییت با بازخوردهای بسیاری روبه رو شد. در حالی که برخی سعی داشتند برخورد نژادی با این موضوع بکنند و بگویند دی کاپریو از یک پاکستانی دفاع کرد، برخی دیگر نیز از هر دوی این شخصیت‌ها تجلیل کرده بودند و با توییت‌هایی چون «لئوناردو بسیار شایسته‌تر بود تا این لقب را بگیرد، اما ملاله تو واقعا شایسته این جایگاه هستی…» از آن استقبال کرده بودند.

لقب «پیام آور صلح» از سال ۲۰۱۱ و از سوی سازمان جهانی دیده‌بان اهدا می‌شود. هر سال این لقب در سه بخش اهدا می‌شود، به فرد، جامعه و محیط.

ملاله یوسف‌زی توسط طالبان در اکتبر سال ۲۰۱۲ به خاطر تلاشش برای پیشبرد آموزش دختران با اصابت گلوله در ناحیه سر روبه رو شد. وی آن زمان تنها چهارده سال داشت. ملاله جوان‌ترین دریافت کننده جایزه صلح نوبل است و این جایزه را سال ۲۰۱۴ برای تلاشش در راه آموزش نوجوانان دریافت کرد.

 


فروردین ۳۱ام, ۱۳۹۶ | 11 views | دسته: هنر
002.gif (468×60)

مهندس مرادی

مهندس مرادی

محمود رضا مرادی هستم - از سال 78 فعالیت خود را در حوزه رایانه آغاز کردم در حال حاضر یکی از نویسندگان پایگاه فناوری اطلاعات فارس می باشم
آخرین مطالب ارسالی