تمامی پرداخت های درگاه پی لاین مبلغ کارمزد به مبلغ کل اضافه میگردد

خدمات

لیست خدمات

وبمستر

خدمات وبمستر

فروشگاه

002.gif (468×60)

آغاز رقابت در اکران دوم بهار

فناوری اطلاعات فارس :آغاز رقابت در اکران دوم بهار

ضمن اینکه از امروز «امتحان نهایی» براساس فیلمنامه‌ای از زنده‌یاد عباس کیارستمی به کارگردانی عادل یراقی در گروه آزاد روی پرده می‌رود.

  • پرفروش‌ها و کم‌فروش‌ها

از میان ۷فیلم روی پرده، «خوب، بد، جلف» پیمان قاسمخانی، «گشت۲» سعید سهیلی و «ماجرای نیمروز» محمدحسین مهدویان در صدر جدول پرفروش‌ها ایستاده‌اند. «آباجان» هاتف علیمردانی و «سه بیگانه» مهدی مظلومی هم به باشگاه میلیاردی‌ها راه یافتند اما «یک روز بخصوص» همایون اسعدیان تنها فیلم اکران نوروز است که میلیاردی نشد؛ هر چند این فیلم ۹۲۰میلیون تومانی هنوز به سقف اکران نرسیده است. دیگر نکته جالب این روزها فروش یک میلیارد و ۴۰۰میلیون تومانی انیمیشن «مبارک» محمدرضا نجفی است که هفته آخر بهمن ۹۵به نمایش درآمده و همچنان روی پرده است.

  • فیلم‌های تازه در راه

با پایان ۱۰هفته اکران و پایین آمدن کف فروش برخی فیلم‌ها، اکران دوم بهار از هفته دوم اردیبهشت آغاز می‌شود. «ویلایی‌ها» ساخته منیر قیدی جای گشت۲را در گروه استقلال می‌گیرد و «برادرم خسرو» احسان بیگلری پس از درخشش در جشنواره سی و چهارم جانشین ماجرای نیمروز در سرگروه کورش می‌شود.

اکران ۱۰هفته‌ای خوب، بد، جلف هفته آینده به پایان می‌رسد و از ۶اردیبهشت «نقطه کور» مهدی گلستانه در سرگروه زندگی به نمایش درمی‌آید. «نهنگ عنبر۲» سامان مقدم هم که این روزها «دیوار به دیوار» را روی آنتن دارد، در گروه قدس به جای آباجان روی پرده می‌رود و به‌نظر می‌رسد بتواند خاطره فروش رؤیایی فیلم اول را زنده کند.

در آخرین جلسه شورای صنفی نمایش، قرارداد «آشوب» کاظم راست‌گفتار در گروه سینمایی آزادی بعد از یک روز بخصوص ثبت شد. راست گفتار که از سال ۹۰پس از فیلم جنجالی «چک» روی صندلی کارگردانی نشسته بود، به‌زودی با فیلمی تاریخی به سینماها بازمی‌گردد.

داریوش فرهنگ، محمدرضا شریفی‌نیا، فرهاد آئیش، آتیلا پسیانی، همایون ارشادی، کورش تهامی، محمدرضا هدایتی، امیرحسین صدیق، شهره لرستانی و… بازیگران آشوب هستند که داستانی را از دهه ۱۳۲۰تهران و کافه‌های لاله‌زار روایت می‌کند. شاید این خط داستانی گروهی را یاد «شهرزاد» بیندازد و به موفقیت تجاری فیلم راست‌گفتار کمک کند.


فروردین ۳۱ام, ۱۳۹۶ | 12 views | دسته: هنر
002.gif (468×60)

مهندس مرادی

مهندس مرادی

محمود رضا مرادی هستم - از سال 78 فعالیت خود را در حوزه رایانه آغاز کردم در حال حاضر یکی از نویسندگان پایگاه فناوری اطلاعات فارس می باشم
آخرین مطالب ارسالی