خدمات

لیست خدمات

وبمستر

خدمات وبمستر

فروشگاه

نرم افزار خرید کارت شارژ تمام اپراتور های کشور

charge-card

در راستای ارائه خدمات نوین قصد معرفی نرم افزاری را داریم که شمکا می توانید با امنیت هرچه تمام تر کارت شارژ تمام اپراتور های کشور را خریداری کرده و یا قبوض خود را پرداخت کنید یا حساب های خود را مدیریت کنید

دانلود مستقیم

 

در آینده به بررسی تخصصی این نرم افزار خواهیم پرداخت

منتظر باشید

 


دی ۲۰ام, ۱۳۹۳ | 1,284 views | دسته: خدمات

کسب درآمد بدون سرمایه و مکان

برای شروع کسب درآمد اینجا را کلیک کنید

 

7

در این سیستم دو روش درآمد زایی تعریف شده است:

روش اول کسب درآمد: شما میتوانید با تبلیغ يا معرفى كردن محصولات این سایت در سود فروش بیش از 3000 فروشگاه عضو سیستم ایران مارکت سنتر سهیم شوید.
در این سایت محصولات متنوعی با پورسانت هایی تا 50 درصد از قیمت کل کالا تعریف شده است که اگر خریدار از طریق تبیلغات شما یکی از این محصولات را خریداری نماید، پورسانت مربوطه به حساب شما منظور می شود. پورسانت برخی از محصولات به حدی بالا است که تقریبا بیش از 90 درصد از سود فروش، برای تبلیغ کننده منظور شده است.
تعیین پورسانت بالا به دلیل رقابتی است که بین فروشندگان در این سیستم وجود دارد. بنابراین در این سیستم، بیشترین سود نصیب تبلیغ کنندگان می شود.
این تبلیغات میتواند به روشهای زیر صورت پذیرد:
1- ایجاد یک فروشگاه مجازی در سایت خودتان که فقط با قرار دادن یک کد ساده میتوانید این فروشگاه مجازی را ایجاد نمایید.
2- قرار دادن بنرهای گرافیکی در سایزهای مختلف
3- قرار دادن لینک باکس در سایت خود
4- قرار دادن لینکهای متنی برای تعدادی محصول به دلخواه شما
5- ارسال ایمیل تبلیغاتی
6- سایر روشهای مجاز به شرط رعایت قوانین سیستم و رعایت مسایل شرعی

ویژگی های این سیستم عبارتند از:

1- در این سیستم فروشنده برای هر محصول, درصد ثابتی از کل قیمت محصول را بابت هزینه تبلیغات مشخص مینماید که بعد از فروش آن محصول، درصد مربوطه از حساب فروشنده کسر و به حساب تبلیغ کننده واریز می شود.
2- تبلیغ کننده میتواند گزارش کامل سفارشها و آخرین وضعیت آنها را در پنل اختصاصی خود مشاهده نماید.
3- هر بازدید کننده که با لینک یک تبلیغ کننده وارد سایت می شود، تا زمانی که از سایت خارج نشده، هر تعداد خریدی که انجام دهد کمیسیون آنها به حساب آن تبلیغ کننده منظور می شود.
4- با توجه به اعتبار ایران مارکت سنتر، تبلیغ کنندگان هیچگونه نگرانی از بابت واریز به موقع درآمدهای خود نخواهند داشت.

روش دوم کسب درآمد: در این روش نیازی به داشتن سایت و وبلاگ و لیست ایمیل و غیره ندارید. فقط کافی است که از روابط عمومی خوبی برخوردار باشید و گوشی تلفن را بردارید و بر اساس لیست تلفنی که درسایتهای مختلف مانند سایت کتاب اول و سایر سایتها و همچنین در کتابهای مرجع در اختیارتان قرار دارد محصولات برتر سیستم را به دیگران معرفی نمایید و سفارش دریافت نمایید.

این روش یک نوع بازاریابی تلفنی است که مزایای زیادی نسبت به سایر بازاریابی ها دارد. برخی از ویژگی ها و مزایای بازاریابی در این سیستم عبارتند است از:

1- شما هیچ گونه رابطه مالی با خریدار محصول پیدا نمی کنید و هیچ نگرانی از بابت تخفیف گرفتن و غیره نخواهید داشت.
2- شما هیچ ارتباط مالی با فروشندگان هم ندارید، چون پورسانت شما توسط سیستم ایران مارکت سنتر به شما پرداخت می شود.
3- تنوع کالا در سیستم باعث خواهد شد که شما بتوانید برای هر شرکت، موسسه و یا هر فردی با هر سن و سالی کالایی برای فروش داشته باشید. مثلا در این سیستم شما میتوانید به زنان و دختران کالاهای جدید مخصوص به ایشان را پیشنهاد کنید و یا مثلا برای کنکوری ها و یا دانشجویان کالاهای خاص آنها را ارائه دهید. برای انواع موسسات و شرکتها، کالاهایی که میتواند در فعالیت آنها تحول ایجاد کند را پیشنهاد کنید.
4- چون تعداد فروشنده های عضو سیستم زیاد است، بنابراین قیمت کالا ها در سیستم بصورت رقابتی است و شما میتوانید روی قیمت مانور دهید.
5- ضمنا فروشنده ها در رقابت با یکدیگر و برای فروش بیشتر، بالاترین پورسانت را برای بازاریاب یا تبلیغ کننده در نظر میگیرند و در نتیجه درآمد شما افزایش خواهد یافت.
6- اگر شما در هر روز فقط با 70 نفر ارتباط بر قرار کنید و از فقط 12 نفر آنها سفارش دریافت نمایید، با فرض اینکه متوسط مبلغ سفارشات 10 هزار تومان باشد و متوسط کمیسیون هر سفارش 50 درصد باشد آنگاه شما در هر روز 60 هزار تومان و در هر ماه 1 میلیون و 800 هزار تومان درآمد خواهید داشت که رسیدن به این تعداد سفارش برای هر فردی با روابط عمومی متوسط امکان پذیر است و با کمی تجربه میتوانید چند برابر این مبلغ درآمد داشته باشید.
7- برای شروع کار میتوانید با معرفی محصولات مورد نیاز دوستان، آشنایان و همکاران، بعد از ترغیب آنها به خرید، آدرس پستی آنها را گرفته و در سیستم برای آنها و با کد خودتان ثبت سفارش نمایید.
8- سیستم ایران مارکت سنتر بطور پیوسته محصولات برتر را به شما معرفی مینماید و بازارهای هدف آن محصولات و روش بازاریابی و معرفی محصولات را به شما آموزش خواهد داد.

برای شروع کسب درآمد اینجا را کلیک کنید

 

Money Falling on Happy Businessman

برای شروع کسب درآمد اینجا را کلیک کنید

 

شرایط و مقررات همکاری با سیستم تبلیغاتی ایران: این توافق نامه به منظور همکاری با سیستم تبلیغاتی ایران (وابسته به سیستم ایران مارکت سنتر) می باشد که از این به بعد سیستم نامیده می شود. هر شخص حقیقی و یا حقوقی انحصارا با قبول شرایط ذیل میتواند عضو سیستم تبلیغاتی ایران شود که از این به بعد، همکار نامیده خواهد شد. شرایط کلی عضویت در سیستم به شرح موارد ذیل بوده و کلیه همکاران ملزم و متعهد به انجام کامل مفاد آن می باشند.

 1- عضویت هر شخص حقیقی یا حقوقی در سیستم به معنای مطالعه و قبول کلیه شرایط این توافقنامه میباشد و پس از عضویت نمی تواند به دلایلی از قبیل جهل به قوانین و عدم محاسبه کافی از تایید آن سر باز زند.

 2- همکار باید از ارائه هر گونه مطلب و عکس غیر اخلاقی و مغایر با شئون نظام جمهوری اسلامی ایران و شرع مقدس اسلام در سایتها جدا پرهیز نماید.

 3- همکار نباید برای هیچ سایت غیر اخلاقی و یا فیلتر شده تبلیغ نماید.

 4- در هیچکدام از سایتهای همکار نباید آموزش دزدی، ساخت بمب و مشروبات الکلی و هر گونه توهین یا شعاری علیه قومیتها و مذاهب مختلف و نظام جمهوری اسلامی ایران وجود داشته باشد.

 5- همکار باید قوانین کپی رایت داخلی و بین المللی و حقوق مولف و مصنف را رعایت نماید.

6- منافقین، سلطنت طلبان و صهیونیستها حق عضویت در سیستم را ندارند.

 7- درآمد همکار بر اساس جمع پورسانتهای حاصل از محصولات فروخته شده توسط تبلیغات همکار محاسبه می شود.

 8- در آمد همکاری که حساب سیبای بانک ملی دارندوشماره حساب بنام خود افراد میباشد با حد نصاب 100000ریال بصورت هفتگی پرداخت میگردد

 9- سیستم در هر زمان میتواند فعالیت خود را به حالت تعلیق درآورد.

 10- سیستم در هر زمان میتواند قوانین و مقررات خود را تغییر دهد و لازم است که همکار، فعالیت خود را با قوانین و مقررات جدید تطبیق دهد. در غیر اینصورت میتواند از عضویت در سیستم خارج شود.

 11- در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات سیستم از جانب همکار، مسئولیت پاسخگویی و یا عندالزوم جبران خسارت بر عهده همکار میباشد.

 12- در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات سیستم از جانب همکار، عضویت ایشان در سیستم لغو می شود و هیچ مبلغی به ایشان پرداخت نخواهد شد.

 13- کلیه حقوق مالکیت سیستم و سایت شامل متون، تصاویر و غیره به سیستم تعلق دارد.

برای شروع کسب درآمد اینجا را کلیک کنید

توجه: بیش از 1000 فروشنده عضوپ محصولات خود را در این سایت عرضه میکنند و خریداران میتوانند ضمن مقایسه محصولات در محیطی رقابتی، خریدی بهتر و ارزانتر داشته باشند. فروشندگانی که کیفیت و پشتیبانی محصولات خود را رعایت نکنند، از سایت حذف میشوند.

7

برای شروع کسب درآمد اینجا را کلیک کنید


شهریور ۳۰ام, ۱۳۹۳ | 2,390 views | دسته: خدمات، فروشگاه، وب مستر

تبلیغات

در تعریف تبلیغات چنین آمده است: تبلیغات فرآیند روشمند ارایه اطلاعات مناسب در مورد کالاها و خدمات به مشتریان و ترغیب و متقاعد کردن مؤثر مصرف‌کنندگان به خرید کالاها و خدمات می‌باشد. تبلیغات از طریق رسانه‌های مختلفی انجام می‌پذیرد که از آن جمله می‌توان به روزنامه‌ها، مجلات، رادیو، تلویزیون و … اشاره نمود. چندی است که رسانه‌ای جدید، یعنی شبکه جهانی اینترنت، به جمع رسانه‌های مورد استفاده تبلیغات اضافه شده است. رشد تبلیغ در اینترنت نسبت به تبلیغ در رسانه‌های سنتی، از سرعت بسیار بیشتری برخوردار بوده است. چرا که پس از گذشت 38 سال از پیدایش رادیو، تعداد استفاده‌کنندگان آن به 50 میلیون نفر رسید، تلویزیون 13 سال پس از پیدایش این حد نصاب را کسب کرد و اما اینترنت تنها با گذشت 4 سال توانسته به این حد نصاب دست پیدا کند.

تبلیغات اینترنتی:
در مقایسه با تبلیغات سنتی، تبلیغ در اینترنت از مزیت‌های قابل ملاحظه‌ای برخوردار است از آن جمله می‌توان به ایجاد ارتباط دو طرفه با مخاطب، ایجاد یک پیوند مستقیم به لیست محصولات، توانایی هدفگیری ایستا و پویای مشتریان، دسترسی جهانی و شبانه‌روزی، ارسال و نگهداری و بروز رسانی آسان، قابلیت اندازه‌گیری و ردگیری بالا، طراحی پیام آگهی و قابلیت فروش اشاره کرد. بعلاوه هزینه تبلیغ در اینترنت نیز به مراتب کمتر از رسانه‌های دیگر می‌باشد. شرکتهای تجاری اگر بخواهند در عرصه فعالیت باقی بمانند و موقعیت خود را در بازار پررقابت امروز حفظ کنند چاره‌ای جز به کارگیری این نوع از تبلیغات نخواهند داشت. این امر درمورد شرکت هایی که بخواهند در سطح جهانی فعالیت کنند مصداق بارزتری خواهد داشت. تبلیغات اینترنتی دارای اشکال مختلفی است که هر شکل آن دارای ویژگی‌های خاص خود است و با توجه به هدف تبلیغات، نوع محصول، ویژگی‌های مخاطبان، باید شکل متناسب آن انتخاب شود.

برای تبلیغات با ما تماس بگیرید


اردیبهشت ۲۸ام, ۱۳۹۳ | 2,715 views | دسته: خدمات

پنل های پیام کوتاه

 لطفاً بعد از پرداخت از طریق تماس با ما اقدام نمایید
تمامی قیمت ها بدون عوارض می باشد بعد از وارد شدن به صفحه پرداخت عوارش نیز با مبلغ جمع می شود

comsms.jpg (999×330)

150,000 ریال – خرید پلن B
300,000 ریال – خرید پلن A
500,000 ریال – خرید پلن +A
800,000 ریال – خرید پلن AS
1,800,000 ریال – خرید نمایندگی

مشخصات پلن ها

قابلیت ها

کل پلن ها و B

A

A+

AS

نمایندگی

ارسال SMS به صورت تکی و گروهی

ارسال با دکل های BTS ایرانسل

ارسال با دکل های BTS ایرانسل

ارسال با دکل های BTS ایرانسل

ارسال با دکل های BTS ایرانسل

امکان استفاده از خط اشتراکی 100009

امکان استفاده از خط اشتراکی 50002040

ارسال بر اساس رده سنی و جنسیت

ارسال بر اساس رده سنی و جنسیت

ارسال بر اساس رده سنی و جنسیت

ارسال بر اساس رده سنی و جنسیت

امکان استفاده از خط اشتراکی  2000145

ارسال SMS های دریافتی به موبایل و ایمیل مدیر سیستم

ارسال SMS های دریافتی به موبایل و ایمیل مدیر سیستم

ارسال SMS های دریافتی به موبایل و ایمیل مدیر سیستم

امکان استفاده از خط اشتراکی  30002349

ارسال SMS و مدیریت سامانه از طریق موبایل مدیر سیستم

ارسال SMS و مدیریت سامانه از طریق موبایل مدیر سیستم

ارسال SMS و مدیریت سامانه از طریق موبایل مدیر سیستم

ارسال SMS به صورت نظیر به نظیر

ارسال SMS مشاغل شهر ها و استان ها

ارسال SMS مشاغل شهر ها و استان ها

ارسال SMS مشاغل شهر ها و استان ها

ارسال SMS با پیشوند و نام و نام خانوداگی مخاطبین

ارسال SMS بین المللی

ارسال SMS بین المللی

ارسال SMS بین المللی

ارسال SMS های طولانی و با زبان های مختلف (فارسی ، انگلیسی و… )

ارسال SMS کارت ویزیت ، WAP ، نظیر  به نظیر

ارسال SMS کارت ویزیت ، WAP ، نظیر  به نظیر

ارسال SMS کارت ویزیت ، WAP ، نظیر  به نظیر

تخمین هزینه ارسال قبل از ارسال نهایی

مدیریت رویدادها (ارسال SMS اتوماتیک تبریک ها و سالگردها و اخطاریه ها)

مدیریت رویدادها (ارسال SMS اتوماتیک تبریک ها و سالگردها و اخطاریه ها)

مدیریت رویدادها (ارسال SMS اتوماتیک تبریک ها و سالگردها و اخطاریه ها)

استفاده از پیام های پیش فرض (آماده)

نظرسنجی و آمارگیری از طریق پیام کوتاه

نظرسنجی و آمارگیری از طریق پیام کوتاه

نظرسنجی و آمارگیری از طریق پیام کوتاه

لیست پیام های ارسال شده و وضعیت آنها با امکان جستجو و فیلتر

صندوق انتقادات و پیشنهادات

صندوق انتقادات و پیشنهادات

صندوق انتقادات و پیشنهادات

زمانبندی و ارسال SMS اتوماتیک در تاریخ و ساعت مشخص

برگزاری مسابقات و آزمون ها مبتنی بر SMS

برگزاری مسابقات و آزمون ها مبتنی بر SMS

برگزاری مسابقات و آزمون ها مبتنی بر SMS

ارسال SMS منطقه بندی و کدپستی سراسر ایران

تعریف واحد های سازمانی ، مدیریت همکار

تعریف واحد های سازمانی ، مدیریت همکار

تعریف واحد های سازمانی ، مدیریت همکار

ارسال به شماره های ایرانسل به تفکیک استان و شهر

خدمات وب سرویس (مدیریت پاسخ از URL / مدیریت Remote Database)

خدمات وب سرویس (مدیریت پاسخ از URL / مدیریت Remote Database)

اضافه کردن فیلدهای نامحدود برای کاربران

خدمات هوشمند (هشداردهنده و Divert)

خدمات هوشمند (هشداردهنده و Divert)

مدیریت دفتر تلفن (ثبت اطلاعات کامل و گروه بندی مخاطبین)

مدیریت کاربران

مدیریت کاربران

امکان ایجاد نمایندگی مشابه

یک سال

یک سال

یک سال

یک سال

یک سال

هزینه تمدید

30 درصد

30 درصد

30 درصد

30 درصد

30 درصد


ورود به پنل از لینک های زیر:

http://sms.itfars.com

150,000 ریال – خرید پلن B
300,000 ریال – خرید پلن A
500,000 ریال – خرید پلن +A
800,000 ریال – خرید پلن AS
1,800,000 ریال – خرید پلن نمایندگی

33.jpg (690×300)

نوع پیام 1000 2000 3000 5000 خط ثابت وایبر و تلگرام BTS
فارسی برای نماینده 124 142.6 124 105.4 105.4 62 105.4
لاتین برای نماینده 248 285.2 248 210.8 210.8 62 210.8
فارسی برای کاربر 133 152.95 133 113.05 113.05 66.5 113.05
لاتین برای کاربر 293 336.95 293 249.05 249.05 66.5 249.05

اردیبهشت ۱۰ام, ۱۳۹۳ | 3,619 views | دسته: خدمات

کارت شارژ

 

charge-card.png (480×478)

برای ورود به  هر کدام از سایت های زیر می توانید مراجعه کنید

http://www.i-irancell.ir

http://www.i-mci.ir

http://www.charge.itfars.com

 

سیستم کارت شارژ فناوری اطلاعات فارس به منظور ارائه خدمات متنوع طراحی شده است.یکی از این خدمات خرید شارژ مستقیم میباشد.خریدی که خود باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما میباشد.

شارژ مستقیم چیست؟

شارژ مستقیم  به شارژی گفته میشود که دارندگان سیمکارت  دیگر نیازی به وارد کردن کد رمز شارج ایرانسل خود ندارند و می توانند سیم کارت خود را به طور مستقیم شارژ نمایند.

شارژ مستقیم به مبلغ دلخواه چیست؟

یکی دیگر از خدمات خرید شارژ به هر مبلغی است که شما میخوایید و خریدار دیگر محدود به یکی از شارژهای10000،20000،50000،100000ریالی نمیباشد. شارژ  به مبلغ دلخواه یعنی کاربران میتوانند شارژ مستقیم ایرانسل را به هر مبلغی که دوست دارند به صورت آنلاین وبدون محدودیت خریداری نمایند.

نحوه خرید شارژ مستقیم ایرانسل

کاربران ایرانسل میتوانند با فعال نمودن رمز دوم کارت بانکی عضو شتاب خود مثل بانک های : انصار , مسکن , اقتصاد نوین , مهر , تات و …. و مراجعه به بخش شارژ  اقدام به خرید شارژ مستقیم نمایند. خریدار محترم توجه داشته باشید که شما میتوانید شارژ خود را به هر مبلغی که مایل هستید خریداری نمایید و هیچ محدودیتی از نظر مبلغ ندارید. قسمت شارژ تمامی کارتهای بانکی را مثل : بانک تجارت , بانک کشاورزی , بانک صادرات , کارآفرین و…و همچنین بانکهای خصوصی مثل : سرمایه , دی , پاسارگاد و ….را ساپورت می نماید و شما می توانید شارژ مستقیم خریداری شده را از طریق درگاه بانکهای : بانک ملی , بانک ملت , بانک پارسیان ,سامان , سینا , موبایل بانک , موبایل پارسیان را پرداخت نمایید.

 

برای ورود به  هر کدام از سایت های زیر می توانید مراجعه کنید

http://www.i-irancell.ir

http://www.i-mci.ir

http://www.charge.itfars.com

 

برخی از امکانات این سیستم:

 • فروش کارت شارژ های ایرانسل ، همراه اول ، تالیا ، رایتل
 • فروش و شارژ مستقیم سیم کارت  ها از 500 تومان تا  50000 تومان
 • پرداخت قبوض
 • فروش کارت مخابرات
 • فروش کارت تلفن بین الملل
 • فروش آنتی ویروس اریجینال
 • راهنمای فارسی و کامل تمام بخش ها
 • پشتیبانی معتبر و 24 ساعته 02164004
 • پشتیبانی آنلاین
 • و…

برای ورود به  هر کدام از سایت های زیر می توانید مراجعه کنید

http://www.i-irancell.ir

http://www.i-mci.ir

http://www.charge.itfars.com


اردیبهشت ۵ام, ۱۳۹۳ | 3,824 views | دسته: خدمات

طراحی وب سایت

web_design.jpg (600×450)

امروزه شرکت هایی در فعالیت های تجاری خود موفق ترند که تبلیغات آنها به حد کافی زیاد باشد و در بین مردم شناخته شده باشند.
یک وب سایت با طراحی مناسب می تواند نقش چشمگیری در تبلیغات یک شرکت داشته باشد و فعالیت های آن را به جهانیان نمایش دهد.

امروزه داشتن وب سایت برای شرکتها، موسسات و حتی اشخاص دیگر یک نیاز نیست بلکه ضرورت است در عصر ارتباطات، دنیای اینترنت و وب از جمله مهمترین ابزار ارتباطی انسان در هزاره سوم است. گستردگی دسترسی به اطلاعات یک وب سایت، هزینه مناسب در مقایسه با امکاناتی که میتواند در اختیار کاربران خود قرار دهد و همچنین قابلیت به روزرسانی و مدیریت آن از جمله مهمترین ویژگیهای یک وب سایت میباشد.
شرکت ها , سازمان ها , ادارت , ارگان ها , کارخانجات , صنایع , موسسات و حتی افراد , به یکی یا ترکیبی از دلایل زیر , ممکن است نیاز به طراحی سایت اینترنتی خود داشته باشند .
۱-
اطلاع رسانی : اصلی ترین و شاید مهمترین انگیزه متقاضیان Site , اطلاع رسانی پیرامون شخص , سازمان یا شرکت متبوعه می باشد . اطلاع رسانی به معنای معرفی پیشینه و سوابق , اهداف و چشم اندازها , قوانین و مقررات , معرفی محصولات و یا خدمات , معرفی سلسله مراتب سازمانی و اشخاص مرتبط با سازمان و … می باشد . سایت هایی که صرفا جهت اطلاع رسانی راه اندازی شده اند , در واقع کاتالوگ تحت وبی هستند که اولا سهل الوصولتر از دیگر انواع کاتالوگ است , برای تمام مردم دنیا قابل دسترس است , پس از انتشار قابل ویرایش و گسترش است و ابزاری به مراتب موثر تر از هر نوع کاتالوگ دیگر است .
۲-
تبلیغات : گرچه تبلیغ هم , نوعی اطلاع رسانی است لکن اولا بیش از آنکه به معرفی جامع و کامل و دقیق محصولات یا خدمات اشاره داشته باشد , به جذب نظر و ایجاد انگیزه مخاطب در استفاده از آن می پردازد و ثانیا معمولا تبلیغ که هدف نهایی آن جذب سود بیشتر است , برای معرفی محصولات و خدمات بنگاه های تجاری و انتفاعی استفاده می شود تا برای سازمان های دولتی یا غیر انتفاعی.در این حالت WebSite با تکیه بیشتر بر جنبه های هنری و جاذبه های بصری با تعداد صفحات کم و متون کوتاه و استفاده بیشتر از عکس , فلش , فیلم و موزیک و با تلاش فراوان در جذب بازدیدکننده سعی در تبلیغ در اینترنت دارد .
۳-
تجارت الکترونیک : هدف این Web Site ها کسب درآمد از طریق وب و پولساز شدن سایت اینترنتی می باشد . ممکن است این سایت ها وسیله ای برای فروش کالاهای واقعی باشند و یا ممکن است خود محصول یا خدمات سایت هم مجازی و از جنس اطلاعات یا نرم افزار دیجیتال باشد . در حالت دوم طبیعتا می بایست بسته های نرم افزاری یا اطلاعاتی , برای همه یا بخشی از مخاطبان آنقدر مهم و مورد نیاز باشد تا حاضر شوند برای آن مبلغی را پرداخت نمایند .
۴-

اتوماسیون تحت وب : هدف سایت های اتوماسیون اینترنتی , بوجود آوردن بستری تحت وب برای انجام امور اداری , سازمانی و تعامل شرکت/سازمان با دیگر سازمان ها و یا مشتریان و مخاطبان خود تحت اینترنت است . در این حالت , شرکت یا سازمان که هویتی واقعی دارد , همه یا بخشی از فعالیت خود را بر روی وب مستقر می نماید تا آنچه از کار , تعاملات , رد و بدل ها و … که دیروز بصورت فیزیکی صورت می گرفت امروز بصورت مجازی رد و بدل شود .
سرعت بالا، بالا ترین کیفیت  و از همه مهمتر قیمت مناسب از جمله افتخارات ما میباشد.

th-3.jpg (300×266)

امروزه اهمیت اینترنت به عنوان یک بستر اطلاعاتی بی کران بر هیچکس پوشیده نیست. شما هم می توانید با توجه به تخصصی که دارید و هدفی که در ذهن می پرورانید یک وب سایت شخصی داشته باشید و از این طریق با دنیا در ارتباط باشید و ارتباطات جدیدی بدست آورید.

وب سایت های شخصی که توسط گروه فماوری اطلاعات فارس  طراحی می شوند کاملا به طور اختصاصی برای شما طراحی شده و از هیچ وب سایت شخصی دیگری کپی برداری نمی شود به همین جهت شما می توانید با صرف هزینه مناسب صاحب یک وب سایت اختصاصی شوید. همچنین وب سایت شخصی که توسط ما طراحی می شود کاملا سازگار با موتورهای جستجو بوده و مطالبی که در آن قرار می دهید به سرعت در موتورهای جستجو نمایش داده می شود و در رتبه های بالا قرار می گیرد.

طراحی وب سایت شخصی تخصص ما است و ما بر اساس نیاز و بودجه شما می توانیم راه حل های مختلفی را به شما پیشنهاد دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت شخصی با ما تماس بگیرید.

پس هم اکنون به موفقیت فکر کنید !!! آری ما با شما هستیم

 

shop-more-info-buy.jpg (800×213)

 

 


اردیبهشت ۵ام, ۱۳۹۳ | 4,276 views | دسته: خدمات

پست الکترونیک انبوه تبلیغاتی

Email-Marketing.jpg (700×466)

امروزه ارسال ایمیل تبلیغاتی یکی از روشهای بارز تبلیغات محسوب می شود . تبلیغات هدفمند بدون آزار کاربران هدف اصلی ماست

شما هم شاید نیاز داشته باشید از طریق پست الکترونیک تبلیغ کنید و پست الکترونیک ارسالی درون صندوق اصلی قرار بگیره و داخل اسپم نره

ما این خدمات را به شما ارائه می دهیم بر خلاف تبلیغات کاذب این عمل توسط برنامه خاصی انجام نمی شود

ارسال انبوه ایمیل تبلیغاتی (Email Marketing) جديدترين و منطقی‌ترین شيوه تبليغات در دنياي پيشرفته امروز است. اكثر صاحبان مشاغل، خدمات، شرکت‌ها و موسسات خصوصی و دولتی، خصوصاً در كشورهاي آمريكا، ژاپن، چين و دیگر کشورهای توسعه‌یافته و در حال توسعه جهان، از اين شيوه نوين جهت معرفي محصولات یا خدمات خود استفاده مي‌كنند. این روش علاوه بر اين كه نسبت به ديگر روش‌هاي کلاسیک تبليغات نظیر تيزر تلويزيوني، آگهي در جراید، تبليغات شهری و… فوق‌العاده ارزان‌تر است، جنبه‌هاي رواني مثبتي نيز ايجاد مي‌كند. زماني كه ايميل شما مستقيماً از طرف شما به شخص گيرنده ارسال شود، اين احساس در آن شخص به وجود مي‌آيد كه به او احترام گذاشته شده و توجه و علاقه او به محتوای ايميل دريافتي بيشتر خواهد شد.

• ایمیل‌ها از طریق فناوری اطلاعات فارس برای شما ارسال می‌شود و سفارش دهنده هیچگونه مسوولیتی به جز پرداخت حق‌الزحمه تبلیغات ندارد. این امر بدان جهت است که اصولا امکان ندارد کسی که به منطق و دانش پروتکل‌های رایج سرورهای بزرگ دنیا (مثل Yahoo!، Gmail، Hotmail و …) اشراف ندارد، بتواند نامه تبلیغاتی در تیراژ بالا به Inbox مخاطبان خود ارسال کند. معمولا نامه‌های ارسال شده توسط آماتورها یا توسط سرورهای یادشده دریافت نمی‌شود و یا اگر در موارد نادر توسط این سرورها دریافت گردد،  به “هرزنامه” می‌رود.

 • ایمیل های تبلیغاتی شما توسط برنامه های ارسال گروهی ارسال نمی شود و در نتیجه صد در صد به میل باکس اشخاص ارسال خواهد شد
 • متن تبلیغاتی شما توسط مشاورین ما اصلاح می شود و از لغات و متن های کاملا تخصصی و مناسب استفاده می شود
 • تصاویر و عکس های مناسب و متناسب با اهداف شما توسط گرافیست های ما برای ایمیل تبلیغاتی شما طراحی می شود تا جایی که ممکن باشد شکل و شمایل ایمیل شما را از حالت تبلیغاتی و خسته کننده دور نموده و شبیه به ایمیلی شخصی و اختصاصی می نمائیم

تخصص ما: ارسال ایمیل هوشمندانه به خریداران و بازدید کننده گان واقعی

قواعد و مقررات

 1. محتویات تمام بسته های تبلیغاتی باید منطبق با قوانین جمهوری اسلامی باشد
 2. در صورتیکه که محتویات بسته تبلیغاتی منطبق با موازین اخلاقی و قانونی نباشد ، فناوری اطلاعات فارس از ارسال آن خودداری خواهد نمود.
 3. صحت مطالب ارسالی به عهده مشتری می باشد و شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال آن به عهده نخواهد گرفت.
 4. مشتری برای ارسال بسته خود سه زمان را پیشنهاد خواهد داد و شرکت می تواند یکی از زمان ها را انتخاب و بسته را ارسال نماید.
 5. شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال خرید محصولات تبلیغی مشتری نخواهد داشت.

هزینه و تعرفه ارسال ایمیل با شرکت های معروف گوگل و یاهو و … در جدول زیر آمده است :

تعداد ایمیل

قیمت واحد به تومان

قیمت کل

کد بسته

1000

12

12000

Em1

5000

11

55000

EM2

25000

10

250000

EM3

50000

8

399900

EM4

100000

7

699900

EM5

500000

6

2999000

EM6

1000000 الی 4000000

5.8

5799000 الی 23199000

EM7

با توجه به نوع درخواست می توانید یکی از دو روش ارسال توسط شرکت های معروف مانند گوگل و یاهوو یا ارسال توسط سرور ایران را انتخاب نمایید

هزینه و تعرفه ارسال ایمیل با سرور های ایران در جدول زیر آمده است:

نام بسته

تعداد ایمیل

قیمت واحد به تومان

مدت زمان ارسال  

قیمت کل به تومان

E1

200,000

0,15

1

30,000

E2

500,000

0,14

1

70,000

E3

1,000,000

0,13

2

130,000

E4

2,500,000

0,12

4

300,000

E5

4,000,000

0,12

6

480,000

 • ایمیل مدیران سایت ها

 • مراکز پژوهشی , تحقیقاتی و صنعتی و مراکز علمی و آموزشی کشور

 • شرکت های تولیدی و بازرگانی

 • ایمیل های محدود و سورت شده نسبت به مناطق جغرافیایی . جنست . سطح تحصیلات و علاقه مندی افراد و رشته تحصیلی افراد

 • کاربران فعال اینترنت ( صاحبان وبلاگ و وب سایت ها و …. )

« دیگر نگران اسپم شدن ایمیل های تبلیغاتی خود نباشید »

 

shop-more-info-buy.jpg (800×213)
• کل حق الزحمه ارسال ایمیل تبلیغاتی هنگام عقد قرارداد دریافت می گردد.
• طراحی گرافیکی ایمیل تبلیغاتی خاص با پرداخت حق الزحمه میسر است.
• ایمیل‌ها لزوماً به دلیل استفاده سیستم تاخیر، توسط سرورهای گیرنده به “صندوق دریافت” (Inbox) ارسال می‌شود و به “هرزنامه” (Junk، Spam یا Bulk) نخواهد رفت.
• بانک ایمیل‌های فناوری اطلاعات فارس طبقه‌بندی شده است. ایمیل‌های تبلیغاتی شما بر اساس تمایل به هر گروه اجتماعی که تمایل داشته باشید ارسال می‌شود.  بدین ترتیب این امکان برای شما فراهم است تا ایمیل‌های مورد نظر خود را به گروه مشخصی از مخاطبان ارسال فرمایید.
• محتوای پیام تبلیغاتی نباید مغایرتی با قوانین جاری کشور داشته باشد و مسوولیت تعهدات مفاد ایمیل تبلیغاتی با سفارش دهنده است.

 امروزه با گسترش سایت های اینترنتی زمینه مناسب برای معرفی خود به دیگران مهیاشده است و در این میان استفاده تجاری از اینترنت کاملا محسوس است.
بسیاری از شرکت های خدماتی و تولیدی ، محصولات و خدمات خود را از طریق شبکه اینترنت به دیگران معرفی می کنند و هر شرکت بنابه تجارب و آگاهی خود در زمینه اینترنت در این میدان نقش خود را ایفا می کند. یکی از نیازهای سایت های تجاری تبلیغات و یا به عبارتی دیگر معرفی محصول و خدمت خود به دیگران است. تبلیغات در اینترنت به روش های مختلفی انجام می شود که یکی از موثر ترین آنها ایمیل مارکتینگ می باشد.
ایمیل مارکتینگ عبارت است از ارسال ایمیل تبلیغاتی به هزاران مخاطب اینترنتی فعال و این یعنی معرفی محصول خود به هزاران کاربر فعال اینترنتی.
از مشخصات بارز تبلیغات با این روش، آسان بودن ، کم هزینه بودن و پربازده بودن نسبت به سایر روش های تبلیغ است. شما مشخصات کالای خود را از طریق ایمیل به کاربر ارسال کرده و کاربر با مشاهده آن با محصول شما آشنا می شود و به این طریق می توانید در عرصه فعالیت های تجاری اینترنت از دیگر فعالان عقب نمانید.
تبلیغات معجزه آسا با ایمیل مارکتینگ
–  آیا می خواهید روزی هزاران بازدیدکننده برای سایت خود جلب کنید؟
–  آیا می خواهید آمار فروش محصولات و خدماتتان را چند ده برابر کنید؟
–  آیا از هزینه های سرسام آور آگهی در مجلات و روزنامه ها خبر دارید؟
–  آیا از بی نتیجه بودن تبلیغات در سایتهای اینترنتی خسته شده اید؟
پس برای یکبار هم شده جدیدترین و تاثیرگذارترین شیوه تبلیغات در دنیای اینترنت (ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی با ایمیل) را با ما تجربه کنید.روش کار بسیار ساده است. ما صدها هزار ایمیل کاربران فعال اینترنتی را در اختیار شما قرار می دهیم.
به همراه چند نرم افزار از بهترین نرم افزارهای این کار. شما از طریق این نرم افزار می توانید در عرض چند دقیقه و تنها با چند کلیک ساده بانک اطلاعاتی این چند صد هزار ایمیل را وارد برنامه کنید.
سپس تبلیغات خود را آماده کنید. مهم نیست تبلیغات شما بصورت متن باشد یا تصویر و یا html . سپس تنها با یک کلیک برنامه بصورت اتوماتیک تبلیغات شما را به ایمیلهای تمام این چند صد هزار نفر ارسال می کند.
روشی کم هزینه تر، ساده تر و موثرتر از این سراغ دارید؟
این ایمیلها شامل :
ایمیلهای شرکت ها و سازمانهای دولتی ، خصوصی و ….
ایمیلهای افراد فعال در اینترنت (اعضای سایتهایی چون واسطه ، ایستگاه ، بلاگفا ، پی سی ورد ، دها سایت مهم و … )
ایمیلهای افراد و شرکتهای عضو شده در سایتهای مرجع و نیازمندی ها
ایمیلهای تجاری
ایمیلهای تفریحی (ایمیل افراد عضو در گروپهای یاهو و …)
ایمیلهای اعضای بلاگفا ، میهن بلاگ ، پرشین بلاگ ، تمامی وب مسترها و غیره می باشند . با گذاشتن کانتر مثل کانتر وبگذر میتوانید آمار افرادی که ایمیل را باز کرده اند ودر صورت قرار دادن لینک متنی یا عکس وبنر بروی آن کلیک کرده اند را نیز مشاهده کنید . نحوه کار با نرم افزار فوق العاده ساده است.

shop-more-info-buy.jpg (800×213)


اردیبهشت ۵ام, ۱۳۹۳ | 1,099 views | دسته: خدمات