خدمات

لیست خدمات

وبمستر

خدمات وبمستر

فروشگاه

کسب درآمد بدون سرمایه و مکان

برای شروع کسب درآمد اینجا را کلیک کنید

 

7

در این سیستم دو روش درآمد زایی تعریف شده است:

روش اول کسب درآمد: شما میتوانید با تبلیغ يا معرفى كردن محصولات این سایت در سود فروش بیش از 3000 فروشگاه عضو سیستم ایران مارکت سنتر سهیم شوید.
در این سایت محصولات متنوعی با پورسانت هایی تا 50 درصد از قیمت کل کالا تعریف شده است که اگر خریدار از طریق تبیلغات شما یکی از این محصولات را خریداری نماید، پورسانت مربوطه به حساب شما منظور می شود. پورسانت برخی از محصولات به حدی بالا است که تقریبا بیش از 90 درصد از سود فروش، برای تبلیغ کننده منظور شده است.
تعیین پورسانت بالا به دلیل رقابتی است که بین فروشندگان در این سیستم وجود دارد. بنابراین در این سیستم، بیشترین سود نصیب تبلیغ کنندگان می شود.
این تبلیغات میتواند به روشهای زیر صورت پذیرد:
1- ایجاد یک فروشگاه مجازی در سایت خودتان که فقط با قرار دادن یک کد ساده میتوانید این فروشگاه مجازی را ایجاد نمایید.
2- قرار دادن بنرهای گرافیکی در سایزهای مختلف
3- قرار دادن لینک باکس در سایت خود
4- قرار دادن لینکهای متنی برای تعدادی محصول به دلخواه شما
5- ارسال ایمیل تبلیغاتی
6- سایر روشهای مجاز به شرط رعایت قوانین سیستم و رعایت مسایل شرعی

ویژگی های این سیستم عبارتند از:

1- در این سیستم فروشنده برای هر محصول, درصد ثابتی از کل قیمت محصول را بابت هزینه تبلیغات مشخص مینماید که بعد از فروش آن محصول، درصد مربوطه از حساب فروشنده کسر و به حساب تبلیغ کننده واریز می شود.
2- تبلیغ کننده میتواند گزارش کامل سفارشها و آخرین وضعیت آنها را در پنل اختصاصی خود مشاهده نماید.
3- هر بازدید کننده که با لینک یک تبلیغ کننده وارد سایت می شود، تا زمانی که از سایت خارج نشده، هر تعداد خریدی که انجام دهد کمیسیون آنها به حساب آن تبلیغ کننده منظور می شود.
4- با توجه به اعتبار ایران مارکت سنتر، تبلیغ کنندگان هیچگونه نگرانی از بابت واریز به موقع درآمدهای خود نخواهند داشت.

روش دوم کسب درآمد: در این روش نیازی به داشتن سایت و وبلاگ و لیست ایمیل و غیره ندارید. فقط کافی است که از روابط عمومی خوبی برخوردار باشید و گوشی تلفن را بردارید و بر اساس لیست تلفنی که درسایتهای مختلف مانند سایت کتاب اول و سایر سایتها و همچنین در کتابهای مرجع در اختیارتان قرار دارد محصولات برتر سیستم را به دیگران معرفی نمایید و سفارش دریافت نمایید.

این روش یک نوع بازاریابی تلفنی است که مزایای زیادی نسبت به سایر بازاریابی ها دارد. برخی از ویژگی ها و مزایای بازاریابی در این سیستم عبارتند است از:

1- شما هیچ گونه رابطه مالی با خریدار محصول پیدا نمی کنید و هیچ نگرانی از بابت تخفیف گرفتن و غیره نخواهید داشت.
2- شما هیچ ارتباط مالی با فروشندگان هم ندارید، چون پورسانت شما توسط سیستم ایران مارکت سنتر به شما پرداخت می شود.
3- تنوع کالا در سیستم باعث خواهد شد که شما بتوانید برای هر شرکت، موسسه و یا هر فردی با هر سن و سالی کالایی برای فروش داشته باشید. مثلا در این سیستم شما میتوانید به زنان و دختران کالاهای جدید مخصوص به ایشان را پیشنهاد کنید و یا مثلا برای کنکوری ها و یا دانشجویان کالاهای خاص آنها را ارائه دهید. برای انواع موسسات و شرکتها، کالاهایی که میتواند در فعالیت آنها تحول ایجاد کند را پیشنهاد کنید.
4- چون تعداد فروشنده های عضو سیستم زیاد است، بنابراین قیمت کالا ها در سیستم بصورت رقابتی است و شما میتوانید روی قیمت مانور دهید.
5- ضمنا فروشنده ها در رقابت با یکدیگر و برای فروش بیشتر، بالاترین پورسانت را برای بازاریاب یا تبلیغ کننده در نظر میگیرند و در نتیجه درآمد شما افزایش خواهد یافت.
6- اگر شما در هر روز فقط با 70 نفر ارتباط بر قرار کنید و از فقط 12 نفر آنها سفارش دریافت نمایید، با فرض اینکه متوسط مبلغ سفارشات 10 هزار تومان باشد و متوسط کمیسیون هر سفارش 50 درصد باشد آنگاه شما در هر روز 60 هزار تومان و در هر ماه 1 میلیون و 800 هزار تومان درآمد خواهید داشت که رسیدن به این تعداد سفارش برای هر فردی با روابط عمومی متوسط امکان پذیر است و با کمی تجربه میتوانید چند برابر این مبلغ درآمد داشته باشید.
7- برای شروع کار میتوانید با معرفی محصولات مورد نیاز دوستان، آشنایان و همکاران، بعد از ترغیب آنها به خرید، آدرس پستی آنها را گرفته و در سیستم برای آنها و با کد خودتان ثبت سفارش نمایید.
8- سیستم ایران مارکت سنتر بطور پیوسته محصولات برتر را به شما معرفی مینماید و بازارهای هدف آن محصولات و روش بازاریابی و معرفی محصولات را به شما آموزش خواهد داد.

برای شروع کسب درآمد اینجا را کلیک کنید

 

Money Falling on Happy Businessman

برای شروع کسب درآمد اینجا را کلیک کنید

 

شرایط و مقررات همکاری با سیستم تبلیغاتی ایران: این توافق نامه به منظور همکاری با سیستم تبلیغاتی ایران (وابسته به سیستم ایران مارکت سنتر) می باشد که از این به بعد سیستم نامیده می شود. هر شخص حقیقی و یا حقوقی انحصارا با قبول شرایط ذیل میتواند عضو سیستم تبلیغاتی ایران شود که از این به بعد، همکار نامیده خواهد شد. شرایط کلی عضویت در سیستم به شرح موارد ذیل بوده و کلیه همکاران ملزم و متعهد به انجام کامل مفاد آن می باشند.

 1- عضویت هر شخص حقیقی یا حقوقی در سیستم به معنای مطالعه و قبول کلیه شرایط این توافقنامه میباشد و پس از عضویت نمی تواند به دلایلی از قبیل جهل به قوانین و عدم محاسبه کافی از تایید آن سر باز زند.

 2- همکار باید از ارائه هر گونه مطلب و عکس غیر اخلاقی و مغایر با شئون نظام جمهوری اسلامی ایران و شرع مقدس اسلام در سایتها جدا پرهیز نماید.

 3- همکار نباید برای هیچ سایت غیر اخلاقی و یا فیلتر شده تبلیغ نماید.

 4- در هیچکدام از سایتهای همکار نباید آموزش دزدی، ساخت بمب و مشروبات الکلی و هر گونه توهین یا شعاری علیه قومیتها و مذاهب مختلف و نظام جمهوری اسلامی ایران وجود داشته باشد.

 5- همکار باید قوانین کپی رایت داخلی و بین المللی و حقوق مولف و مصنف را رعایت نماید.

6- منافقین، سلطنت طلبان و صهیونیستها حق عضویت در سیستم را ندارند.

 7- درآمد همکار بر اساس جمع پورسانتهای حاصل از محصولات فروخته شده توسط تبلیغات همکار محاسبه می شود.

 8- در آمد همکاری که حساب سیبای بانک ملی دارندوشماره حساب بنام خود افراد میباشد با حد نصاب 100000ریال بصورت هفتگی پرداخت میگردد

 9- سیستم در هر زمان میتواند فعالیت خود را به حالت تعلیق درآورد.

 10- سیستم در هر زمان میتواند قوانین و مقررات خود را تغییر دهد و لازم است که همکار، فعالیت خود را با قوانین و مقررات جدید تطبیق دهد. در غیر اینصورت میتواند از عضویت در سیستم خارج شود.

 11- در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات سیستم از جانب همکار، مسئولیت پاسخگویی و یا عندالزوم جبران خسارت بر عهده همکار میباشد.

 12- در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات سیستم از جانب همکار، عضویت ایشان در سیستم لغو می شود و هیچ مبلغی به ایشان پرداخت نخواهد شد.

 13- کلیه حقوق مالکیت سیستم و سایت شامل متون، تصاویر و غیره به سیستم تعلق دارد.

برای شروع کسب درآمد اینجا را کلیک کنید

توجه: بیش از 1000 فروشنده عضوپ محصولات خود را در این سایت عرضه میکنند و خریداران میتوانند ضمن مقایسه محصولات در محیطی رقابتی، خریدی بهتر و ارزانتر داشته باشند. فروشندگانی که کیفیت و پشتیبانی محصولات خود را رعایت نکنند، از سایت حذف میشوند.

7

برای شروع کسب درآمد اینجا را کلیک کنید


شهریور ۳۰ام, ۱۳۹۳ | 2,390 views | دسته: خدمات، فروشگاه، وب مستر

ارسال پیام کوتاه انبوه

این نوع از ارسال توسط کارمندان شرکت ما انجام می پذیرد و شما نیاز به ثبت نام پنل ندارید

لذا سفارش ارسال از طریق تماس تلفنی با شرکت صورت می پذیرد(ارسال در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود)

تعرفه این ارسال ها به شرح زیر می باشد:

8% مالیات بر ارزش افزوده به مبالغ فوق افزوده گردیده

برای تعداد پیام های ما بین این مقادیر با قیمت گروه کمتر محاصبه می شود

و نیز برای قیمت بیشتز از 1000000 پیام کوتاه تماس بگیرید

aaaaaaaaaaaaaaa.jpg (650×650)

آیا می دانید بر اساس آخرین تحقیقات ۹۵% پیامک های تبلیغاتی خوانده می شوند!

بر اساس تحقیقات تاثیر SMS تبلیغاتی ۵ برابر بیشتر از Direct Marketing یا تبلیغات بصورت مستقیم می باشد !

۸۱% شرکتهای بزرگ دنیا برنامه های گسترده ای برای استفاده از Mobile Marketing دارند.

با پيشرفت روزافزون فناوري‌هاي اطلاعاتي و ارتباطي، تلفن همراه نيز جهش چشمگيري داشته و صرفاً به عنوان ابزار مكالمه مورد بهره‌برداري قرار نمي‌گيرد. بلكه با تكيه بر سرويس‌هاي ارزش افزوده به ارائه خدمات بي‌شماري پرداخته و پاسخگوي بسياري از نيازهاي اطلاعاتي شده است.

بی شک امروزه تلفن همراه  به ابزاری قوی برای ارتباط شرکت ها و سازمانهای بزرگ با مخاطبین خود تبدیل گردیده و  پیامک بستر مناسبی برای ایجاد این ارتباط می باشد.  امروزه شرکتها و سازمانهای بزرگ در دنیا به فواید استفاده از پیامک در مسیر تجارت خود پی برده اند و از این سیستم در جهت یافتن مشتریان و مخاطبین خود بهره می برند.  از نمونه کاربردهای پیامک تبلیغاتی  (پیامک انبوه) می توان به استفاده از  این سیستم در فروش محصولات و بازاریابی،  ایجاد ارتباط دوسویه با مشتریان و مردم، بهبود اتوماسیون اداری و کاهش مراجعه ارباب رجوع به ادارات و سازمانها و نظیر آن نام برد.

در این راستافناوری اطلاعات فارس آمادگی خود را جهت  مشاوره و راه اندازی سیستمهای مبتنی بر پیامک  اعلام نموده و خدمات متنوع سخت افزاری و نرم افزاری را در این راستا ارائه مینماید.

– روشهای ارسال پیامک تبلیغاتی

جهت ارسال sms تبلیغاتی که  در اصطلاح پیامک انبوه نیز نامیده می شود دو روش وجود دارد:

الف) استفاده از مودم GSM

ب) استفاده از خط  مجازی و اینترنت

– در روش اول برای ارسال پیامک شما به یک سیم کارت  و یک مودم GSM نیاز دارید که با قراردادن سیم کارت درون مودم GSM و به کمک نرم افزاری که روی کامپیوتر نصب  می نمایید شروع به ارسال پیامک  می نمایید. هزینه بالا و پیچیده بودن مراحل و نحوه استفاده از معایب بزرگ این روش است.

– در روش دوم با استفاده از اینترنت و یک شماره مجازی که می تواند به صورت ۱۴ رقمی تا ۵ رقمی باشد و همچنین یک نرم افزار تحت وب  پیامک را ارسال نمود . تهیه نرم افزار و همچنین خط مجازی مستلزم هزینه کمتری دارد و نحوه استفاده از آن بسیار آسان و راحت است.این روش مزایایی دارد که  مسلما بعد از مطالعه تفاوت این دو روش به این نتیجه می رسید که روش دوم را برای ارسال انتخاب نمایید.

 

مزایای ارسال پیامک تبلیغاتی (نسخه پیشرفته)

–  مخاطب شما مستقیم و بدون واسطه پیام شما را دریافت می کند .

–  سفارش دهنده تبلیغ اطمینان خاطر دارد که تبلیغ به دست مشتری خواهد رسید .

–  بیش از ۹۵ درصد تبلیغات ارسال شده توسط مشترکین خوانده می شود

–  تبلیغات را می توان در فاصله زمانی کوتاهی به تعداد زیادی از مشترکین ارسال نمود

–  امکان ارائه گزارش ارسال پیامها به مشتری

–  در این روش تبلیغاتی شما فقط هزینه پیامک های به مقصد رسیده را می پردازید

–  تبلیغات با این روش تاثیر گذاری بالایی نسبت به سایر روشها دارد

–  امکان انتخاب شهر و محدوده ارسال اس ام اس توسط شما

–  امکان ارسال اس ام اس به زبان فارسی یا انگلیسی

–  امکان ارسال با فیلتر جنسیت و سن و محدوده

–  امکان ارسال از طریق کئ پستی

–  امکان ارسال به عناوین شغلی مختلف

–  امکان ارسال از طریق ایرانسل

و ….

این نوع از ارسال توسط کارمندان شرکت ما انجام می پذیرد و شما نیاز به ثبت نام پنل ندارید

لذا سفارش ارسال از طریق تماس تلفنی با شرکت صورت می پذیرد(ارسال در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود)

تعرفه این ارسال ها به شرح زیر می باشد:

8% مالیات بر ارزش افزوده به مبالغ فوق افزوده گردیده

برای تعداد پیام های ما بین این مقادیر با قیمت گروه کمتر محاصبه می شود

و نیز برای قیمت بیشتز از 1000000 پیام کوتاه تماس بگیرید


اردیبهشت ۶ام, ۱۳۹۳ | 1,716 views | دسته: وب مستر

ثبت سایت در موتور های جستجو برتر

وبمستر عزیز قبل از ثبت سایت خود از آنلاین بودن سایت خود اطمینان حاصل فرمائید.

آدرس ایمیل خود را صحیح وارد نمائید زیرا بعضی از موتور های جستجو برای شما لینک تائید ارسال می کنند.

موتور های مورد نظر را انتخاب و بر روی دکمه ارسال کلیک کنید

ممکن هست ثبت سایت شما بیشتر از 2 دقیقه طول بکشد. لطفاٌ از ارسال مجدد خوداری نمائید تا هرزنامه به حساب نیائید.

برای ثبت روی اینجا کلیک کنید

برای سفارش بهینه سازی میتوانید اینجا را کلیک کنید


اردیبهشت ۶ام, ۱۳۹۳ | 1,677 views | دسته: وب مستر

بهینه سازی وب سایت

آیا می دانید بهینه کردن سایت برای موتور های جستجو رابطه مستقیم با آمار وب سایت و بازدیدکنندگان شما دارد…

یکی دیگر از خدمات ارزنده فناوری اطلاعات فارس بهینه سازی وب سایت ها برای موتور های جستجو می باشد

http://www.itfars.com/wp-content/uploads/2011/11/icon1.jpg

با هزینه ای مناسب وب سایت خود را برای تمامی موتور های جستجو بهینه کنید و آمار خود را چندین برابر کنید

بارها و بارها شاهد آن بودیم که برخی افراد, کمپانی ها, سازمان ها و ….اقدام به راهندازی وب سایت های نموده اند اما برخلاف هزینه مالی و زمانی برای راهندازی این وب سایت ها برگشتی مناسب،  با سیاست های از قبل تعریف شده را ندارند براستی دلیل آن چیست ؟

چرا شما به بهینه سازی سایت نیاز دارد ؟

خوب است بدانیم داشتن یک وب سایت اولین گام برای ورود به دنیای مجازی و ایجاد کسب کار جدید است و باید پروسه های مناسب دیگری را در دستور کار قرار دهیم این پروسه ها شامل بهینه سازی وب سایت، پشتیبانی دائم، تبلیغات و بازاریابی بعد از طراحی سایت می باشد تا به نتیجه دلخواه و اهداف مورد نظر دست یابیم.

سئو چیست؟

به بهبود فاکتورهای داخلی و خارجی یک وب سایت به منظور افزایش ترافیک از طریق موتورهای جستجوگر را سئو (SEO) می گویند.در اغلب موارد راه موفقیت یک وب سایت را بهینه سازی وب سایت تضمین خواهد کرد، زیرا در حوزه بازاریابی اینترنتی (Internet Marketing) سایت های موفق ترند که برای موتورهای جستجو بهتر بهینه سازی شده باشند تا رتبه (Ranking) و امتیازبیشتری را در موتورهای جستجوگر کسب کنند. آیا می دانید از حدود 2 میلیارد کاربر اینترنت در جهان وجود دارد که 74% آنها از موتورهای جستجو برای یافتن وب سایتهای جدید و مطالب مورد نظر خود استفاده می کنند؟!

آیا می دانید پر بیننده ترین سایتها در کشور ایران گوگل و یاهو می باشند؟!

حال سهم  ما از این موتورهای جستجوگر چقدر است؟

 


اردیبهشت ۵ام, ۱۳۹۳ | 2,998 views | دسته: وب مستر

پرتال فناوری ملت نسخه v3.0

اين سيستم جهت اتصال به بانك ملت و پرداخت آنلاين مي باشد كه توسط فناوری اطلاعات فارس ساخته شده است. این سیستم برای پرداخت  جهت اتصال سایت ها به بانك ملت قابل استفاده مي باشد.

2.jpg (936×287)

از امکانات این نگارش می توان بخش کاربری با قالب زیبا و همچنین مراحلی که به صورت ای جکس کار شده است که در سرعت بارگزاری کمک موثری خواهد نمود و کار بران حتی با سرعت پایین می توانند به راحتی وجه مورد نظر را بدون مشکل به حساب شما واریز نمایند .
از دیگر امکانات این نگارش بخش مدیریت می باشد که قابلیت سورت کردن پرداختها و همچنین جستجو و دیدن مشخصات واریز کننده را داراست.

4.jpg (936×287)

برای استفاده از این سیستم نیاز است ابتدا به وب سایت به پرداخت بانک ملت مراجعه کرده و درخواست پذیرندگی داده سپس نسبت به گرفتن شماره های مورد نیاز اقدام فرمائید.

این پرتال بر پایه PHP نوشته شده و بر روی تمامی هاست های لینوکس به راحتی پیاده سازی می شود

لازم به ذكر است چنانچه مشتري داراي دو تا 3 دامنه با پسوند هاي متفاوت باشد هزينه اضافي دريافت نخواهد شد.

برخی امکانات :

 

  • قالب بهینه شده و بسیار زیبا
  • برطرف شدن مشکلات امنیتی
  • امکان پرینت گرفتن کاربر از رسید پرداخت
  • محیط زیبا تر مدیریت و کارآمد
  • کارایی ساده تر و آسان تر
  • تمامی توابع استاندارد
  • مدیریت پرداخت ها
  • کاملاً جدا و قابلیت نصب به عنوان یک اسکریپت مجزا
  • کاملاً بهینه شده با سیستم شاپرک
  • و …

قیمت »» 45000 تومان

دمو:

http://www.paym.itfars.com

لینک خرید آنلاین و دانلود اسکریپت پرداخت بانک ملت طلایی:


بهمن ۹ام, ۱۳۹۲ | 2,636 views | دسته: وب مستر